5 otázok s Gossip Girl kostýmy, Eric Daman

So svojou vládou v Upper East Side, ktorá sa teraz približuje k blízkej Serene (Blake Lively), mala na sebe posledné šaty a Blair (Leighton Meester) sa obrátila na poslednú schému – mali sme pár otázok Ohováračka kostýmový návrhár Eric Daman, muž za všetkými nádhernými očami, ktoré dopadali na naše obrazovky. Prejdite nadol, aby ste zistili, kto si myslí, že mal najväčší vývoj, čo mu bude chýbať o show, o jeho myšlienkach Klebetnice módne dedičstvo a ďalšie!

1. Ktorý charakter štýlu sa vyvinul najviac počas šiestich ročných období?“Georgina Sparks (hrajú Michelle Trachtenberg) sa ukázala ako niečo temného koňa. Na konci série získala akýsi pôvab, ktorý pre mňa ju dal do prevádzky s Joanom Collinsom ako Alexis Carrington dynastie.”

2. Čo bude najviac chýbať pri práci na show??“Druh magie, ktorý sa prejavuje v transformácii herca na postavu, je čiastkový styling, časť šitá a časť umenia. Myslím, že budem chýbať väčšina druhov šatníkovej alchýmie, ktorá je osobitná Ohováračka.”

 3. Pre sériový finále ste zahrnuli akékoľvek prvky, ktoré vzali hold minulým rokom? “Vrátili sme Blairove čelenky a samozrejme Chukovu podpisovú šálku JPress (vo finále), rovnako ako mini-me’s – mladšie inkarnácie budúcej Sereny a budúceho Blaira, z ktorých obaja zohrávali úlohu v parcele finále. A Lil J (samozrejme Jenny Humphreyová) “

4. Ako chcete, aby si ľudia pamätali postavy a ich štýl? “Dúfam, že si ich ľudia zapamätajú s úsmevom Cheshire a vysokým módom.”

5. Aký druh módneho odkazu robí Ohováračka zanechať? “Dúfajme, že ikonický, ktorý prináša bohatú myseľ. nezbedné horné východné sidery a ich bezchybnú chuť v oblečení! “

Navyše si pozrite najpamätnejšie vyzerá Ohováračka!

VIAC• Blair a Serena štýl potom a teraz • Móda od všetkých šiestich Ohováračka Sezóny • Blahová peňaženka Jennifer Behr Blair Waldorf • Svadobné šaty Elie Saab Blair Waldorf

Like this post? Please share to your friends:
Leave a Reply

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!:

+ 66 = 71

map