5 Pravidlá, ktoré musí každá žena dodržiavať pri nákupe nového páru džín

Ženský vzťah s obľúbeným džínsy je posvätný. Takže keď sme sa rozhodli nahradiť náš najdôveryhodnejší džínsov, nie je to úloha, ktorú sme si ľahko (alebo zvlášť tešili). V blízkej budúcnosti sa veci, ktoré sa nám najviac páčia, robia najmenej (nakupovanie na pláži, samozrejme s tým, že sme si dali tortu), sme radi dychtivú prácu v denim 101, aby sme sa uistili, že sme odišli so šťastnými popáleninami a ešte šťastnejšími peňaženkami. Našťastie Jean-prešiel cez Pravé Náboženstvo a pokryli sme si s piatimi pravidlami, ktoré nemali nič spoločné, aby sme sa pokúsili o to, aby nákupy pre tento ďalší pár neboli nielen prijateľné, ale niečo, na čo sa tešiť. 

Untitled Image

Nie, drobné džínsy sú nie len pre chudobných ľudí. Áno ty môcť nosiť biele džínsy celoročne. Zbaviť sa týchto zastaraných pravidiel je to, čo vás povzbudí, aby ste vystúpili z vašej džínsovej komfortnej zóny. Neveríme, že pre váš typ tela je len jeden štýl, tak sa sami pusťte do výzvy objavovať nové záchvaty a pokúsiť sa na toľko párov, koľko môžete.

Odporúčanie štýlov: Dráha Moto Legging v duchu svetla 

Untitled Image

Nakupovanie na džínsy môže byť skľučujúce, takže pomoc odborníka, ktorý pozná svoju značku dovnútra a von, môže urobiť všetko. Keď nakupujete v obchode venovanom denimu, je pravdepodobné, že predajni zamestnanci boli vzdelaní o produktoch a môžu pomôcť triediť, ktoré štýly budú fungovať najlepšie pre vaše telo.

Odporúčanie štýlu: Pozrite sa na obchod s pravým náboženstvom vo vašej oblasti, aby ste zistili, či je medzi tými, ktorí ponúkajú individuálne relácie, ktoré vám pomôžu nájsť dokonalé prispôsobenie.

Untitled Image

Nie všetky džínsoviny sú vytvorené rovnaké, takže je dôležité udržať si pozor na malé detaily, ktoré majú veľký rozdiel. Hľadajte džínsy so zakriveným švom pozdĺž nohy, aby ste získali ilúziu dlhých, štíhlych, nekonečných stoniek.

Odporúčanie štýlov: Legovanie dráhy v natívnej aure

Untitled Image

Nový pár džínsy je investíciou, takže sa nenechajte oklamať lacnou cenou značkových reťazcov. Ak chcete, aby vaše nové džínové výkopy vydrží, musíte pochopiť hodnotu investovania do kvalitných materiálov a remeselného spracovania. Ak sa to urobí správne, nový pár džínov môže trvať niekoľko rokov, takže je dôležité uistiť sa, že trávite čas a peniaze na správnom páre.

Odporúčanie štýlov: Lepenie dráhy na Pacific Avenue.

Untitled Image

Trochu dávať svoj denim je dôležitý z dvoch dôvodov: 1.) Vaša úroveň komfortu je závislá na nej a 2.) Zachováva vaše nové džínsy pred rozťahovaním príliš veľa. Nové džínsy majú vždy trochu uvoľnenie, keď ich vezmeme domov, ale stále chcete, aby si zachovali svoj pôvodný tvar viac ako pár. Skúste sa posadiť a posadiť do potenciálneho nového páru, aby ste sa uistili, že sú pohodlné vo všetkých situáciách predtým, ako sa ponoríte.

Odporúčanie štýlov: Dráha Legging Flare Jean v Pacific Blue.

Like this post? Please share to your friends:
Leave a Reply

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!:

72 − = 69

map