5 Profound Gabrielle Union Moments from her surová kniha esejí

Povedal som to raz a poviem to znova: Musíme hovoriť o Gabrielle Union.

Herečka proste tento týždeň sa obrátil na 45 (vážne: nie je to preklep) a my sme praskli s dôvodmi, ako ju oslavovať. Únia, ktorá bola od roku 90 rokov hollywoodskou prípravou, vydala tento mesiac svoju prvú knihu, zbierku autobiografických esejí s názvom Budeme potrebovať viac vína ($ 16, amazon.com). A môžem spoľahlivo hovoriť za 99 percent čitateľov, keď hovorím, že to bolo “zničilo našu myseľ.

Ak novozaložený autor nebol tvojou cestou-alebo-zomrieť (hej vy tam, Byť Mary Jane fanúšikovia), táto kniha ju urobí ako váš hrdina. Nikdy som nebola náboženská osoba, ale predstavujem sa, ako to ľudia cítia, keď nájdu spásu, alebo Netflix, alebo čokoľvek.

Bez ďalších adries tu sú tie najlepšie odhalenia z novej knihy Únie – ale nemyslite si, že to znamená, že sa môžete odčítať!

jej Prineste to Postava začala ako karikatúra – kým nevstúpila

“… Keď som dostal skript na čítanie tabuľky, moja postava, Isis, bola kombináciou Foxy Brown a ďalších osem iných znakov Blaxploitation, ktoré boli stlačené do uniformy štíhlej roztliesky,” píše Union. “Boli tu všetky tieto slová.”

Gabrielle zdieľa linku z pôvodného scenára: “Ossaywhattawhattawhat? Mňau. ma budeš mať vy. Moje nechty sú dlhé, ostré a pripravené na lom. “Oof.

V rámci boja proti nadpolovičnému dialógu sa Union spojil s režisérom Peytonom Reedom a pomohol prepísať linky.

SÚVISIACE: Zbierka tlače Tour Gabrielle Union vyzerá naozaj ďalšia úroveň

Ona sa stala dobrým priateľom s princom

Neskorý spevák hostil komplikované večierky s hviezdami, na ktoré bola Gabrielle často pozvaná.

“Bol tiež zábavný,” hovorí Gabrielle Fialový dážď hudobník “, opakujúce sa frázy, ktoré považoval za komické, ako” Nehovorím “, som len povedal.” Melodické údery, znova a znova, neustále sa nám smiať. “

V skutočnosti priznáva manželstvu s Wade k princovi. Stretla sa s bratom basketbalového hráča na hudobnej party Zlatých glóbusov v roku 2007. A keď sa učil, že Wade bol jej veľkým fanúšikom, dohodla sa na tom, že spolu s ním bude v tom istom roku hostia Super Bowl. Cue ohňostroje ~!

Gabrielle met nekalé predpoklady o sade Priatelia

Union, jedna z dvoch čiernych hosťujúcich hviezd na 10 ročných obdobiach Priatelia, bol veľmi ochotný pridať do sitcomu určitú rozmanitosť. Jeden z jej režisérov ju však na scéne odcudzil a podcenil svoje skúsenosti, keď už niekoľko rokov konala.

“Riaditeľ bol pravidelný, urobil veľa epizód. On prešiel scénou s Davidom Schwimmer, Matt Perry, a ďalšie. Potom sa obrátil ku mne a jeho tón sa úplne zmenil, “píše. “” Viete, čo je to znamenie? “Povedal s tupým hlasom. “Zostanete na tom, aby vás mohol kamera vidieť.” Bol to ako keby hovoril s batoľa. Predpokladal, že som nepoznal ani jednu vec. “

“Jeho tón bol tak blahosklonný, ako keby som práve putoval von z ulice alebo vyhrala súťaž za a Priatelia chodiť, “pokračuje. “Mal som štyri filmy pod mojim opaskom, ktoré sa buď otvorili v č. 1 v pokladni na druhom mieste za skupinami, matice.

Ona si praje jej dlhopis s Late Heath Ledger

Gabrielle opisuje austrálskeho víťaza Oscara ako skutočne skvelú a nezabudnuteľnú postavu medzi sebou 10 vecí, ktoré na tebe nenávidím castmates. “Otvoril ústa a bol Jamesom Bondom,” povedala, keď spočiatku stretla toho neznámeho herca.

“Nechcem preháňať svoju vlastnú väzbu s Heathom,” pokračuje, “pretože každý z nás to zdieľal. 10 vecí, bolo to, ako by sme včera zabalili. Nijaká divná Hollywoodská vzdialenosť sa nikdy nestala. Jeho strata bola smrťou v rodine, že sme sa cítili všetci rovnako. “

Jej obľúbená výstava (na ktorej sa nezúčastňuje) je Nashville

V druhej polovici knihy združuje Únia, že ona a manžel Dwayne Wade mať pozerať spoločne na dráhu CMT. Gab je verný pozorovateľ a plánuje každé prezeranie na T: “Vždy zostavujeme naše občerstvenie vopred, pretože nechceme vstávať počas show. Je to všetko o tom, že by ste mohli prechádzať epizódou. “Amen. “A samozrejme máme naše telefóny vedľa nás, takže môžeme tweetovať Nashville, čo je skoro rovnako dobré ako sledovanie Nashville,”Zdieľa. Hra si váži hru – máme radi svoj štýl, Gabrielle.

Pre viac z neuveriteľnej Gabrielle Union nakupujte jej brilantnú knihu vážne, robiť to!

Like this post? Please share to your friends:
Leave a Reply

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!:

− 1 = 1

map