5 vecí, ktoré nemôžeme čakať na 2015 Macy’s Thanksgiving Day Parade

Tí z nás, ktorí nie sú zablokovaní s prácou na varenie zvyčajne začínajú vďakyvzdania ráno tým, že naladí do každoročného Macyho Deň vďakyvzdania Parade. S 8 000 účastníkmiBalóniky, pochodovacie pásy atď. – je to okuliare, ktoré vás udrží, až kým nebudete mať čas na predjedlá a schmoozing so vzdialenými príbuznými. Tohtoročná zostava sa môže pochváliť 17 balónikmi, 27 plavákmi, 1 100 roztleskávačmi, viac ako 1000 klaunmi, 12 pochodujúcimi kapelami a samotným Santa Clausom. Nižšie je päť dôvodov, prečo sme sa zítra dohodli na našom gauči.

1. Zbrusu nové flotily arašidov. 
V tomto roku sa na prehliadke debutuje šesť nových plavákov vrátane “Snoopy’s Doghouse” (nižšie), osláv 50. výročia založenia A Charlie Brown Vianoce

vďakyvzdania Parade 2015 EMBED
Zdvorilosť

2. Požiarne vozidlo 1924 Ford Model T. 
Historické auto postavené v tom istom roku, v ktorom bol založený sprievod, dokončí celodennú zostavu.

SÚVISIACE: Ako pripraviť poslednú chvíľu sviatok vďakyvzdania, ktorý stále chutí úžasne

3. Celebrity spontánne spievajú. 
Pat Benatar, Mariah Carey, Shawn Mendes, Rachel Platten, Jordin Sparks, a ďalšie sú naplánované tak, aby sa objavili, a potenciálne vyčnievať aj niektoré melódie. 

4. Divadelné predstavenia.
Diváci, diváci, berú na vedomie: predstavenia hit Broadway ukazuje Fiddler na strecheHľadanie NeverlanduThe King & INa tvojich nohách!, a Niečo zhnité! vystúpi na 34. ulici pred obchodom Macyho. K dispozícii bude aj náhľad náhľadov NBC Wiz Live,  veľmi prispôsobené prispôsobenie hudebného televízneho vysielania s rovnakým názvom v roku 1975.

SÚVISIACE: 7 tipov na zabránenie nadmernej vďakyvzdania

5. Nostalgické balóny. 
Niekoľko kľúčových hráčov sa vráti vo forme obrovských nafukovacích prostriedkov vrátane Hello Kitty, Paddington Bear, Pikachu, Pillsbury Doughboy a SpongeBob SquarePants. A dúfajme, že nikto nezostane na stromoch.

89. ročník Macy’s Thanksgiving Day Parade bude vysielaný na NBC o 9.00 h ET dňa 26. novembra.

Like this post? Please share to your friends:
Leave a Reply

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!:

+ 27 = 37

map