50 najkvalitnejších očných farebných palet v každom cenovom bode

nahý Palettes
urbandecaycosmetics / Instagram

InStyle Staff

22. februára 2018 @ 14.15 hod
Každý produkt, ktorý sme vybrali, bol nezávislým výberom a hodnotením nášho redakčného tímu. Ak uskutočníte nákup pomocou príslušných odkazov, môžeme získať províziu.

Nude palety očných šiat sú synonymom pre skvelý pár džín, pravého podprsenku a vrahové tenisky. Neexistuje žiadny nedostatok možností, ale boj je nájdený * dokonalý * fit.

Sami, taupes, beiges a čokoládové odtiene, ktoré nájdete v neutrálnej palete, sa môžu zdať nudné, ale sú skutočne také všestranné, že môžete vytvárať minimalistické a dymové oči vzhľad, keď nosíte tieň sám, alebo zamiešajte ich a zosúlaďte ich.

Vzhľadom k tomu, že paleta nude očný tieň môže byť považovaná za základ pevnej zbierky make-upu, nie je divu, že takmer každá make-upová značka má vlastnú verziu palety prakticky na každom cenovom bode. Čo je šokujúce je, koľko času budete stráviť swatching, kým nenájdete ten, ktorý vyhovuje vašim potrebám.

To je miesto, kam prichádzame. Na každom cenovom bode sme rozdelili 50 najlepších nudných palet pre očné tiene. Pokračujte v posúvaní, aby ste našli najlepšie sady neutrálnych tieňov, či už hľadáte výhodnú ponuku alebo chcete mať pocit,.

VIDEO: Crazy náklady na život krásy

 

Contents

Like this post? Please share to your friends:
Leave a Reply

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!:

38 + = 45

map