6 Fenty Krása Návody Shine jasné ako Rihanna

Krásy narkomania sa radovali, keď Bad Gal RiRi spustil Fenty Beauty na veľa fanfára začiatkom tohto mesiaca. Fanúšikovia Rihanny sa dostali do Sephory a objednali make-upy plné produktov Fenty Beauty online. Niektorí z nás (rovnako ako my) potrebujú, aby to videli – ale akonáhle sme videli naše obľúbené návody blogov krásy bloggerov o tom, ako optimalizovať Fenty’s glamour, boli sme predávané.

Či ste už skúšali každý odtieň Pro Filt’r alebo ste novým svetom krásy schválenej spoločnosťou Rihanna, musíte sa pozrieť na tieto krásy, ktoré dokazujú, ako je línia RiRi skutočne čarovná mágia, ktorú môžete precvičiť doma. Navyše si udržiavajú 100% skutočnosť, o aké produkty Fenty sú absolútne nevyhnutné ceny “run-to-sephora-right-now” a ktoré môžete preskočiť v prospech nákupov drogérie. 

Shine jasný ako požiarny

Krása mačiatko Chantel Jefferies a modelka / kolegyňa hviezdy YouTube Alissa Violet súhlasia s tým, že Match Stix Trio od Fenty Beauty je skvelým novým krokom pre krásy narkomanov, ktorí sú vždy na cestách. Tu Alissa ukazuje, ako zvládnuť lesk s Killawatt Freestyle zvýrazňovačom v Fire Crystal.

SÚVISIACE: Rihanna Just Dropped Fenty krása dovolenku kolekcie

Nenašli ste svoj dokonalý podkladový odtieň? Budete s Pro Filt’r.

Pochádza z južného Sudánu v Afrike a Nyma Tang nám poskytla spätnú väzbu o nadácii Filt’s Pro Filt’r Soft Matte Longwear Foundation v najtmavšom odtieni 490. Chváli 40 farebných odtieňov nadácie Fenty, ktoré sa starajú o najľahšie, najtmavšie najteplejšie a najkvalitnejšie pleťové pokožky. Potrebujete pomôcť nájsť váš presný odtieň? Navštívte najbližšiu spoločnosť Sephora na testovanie vzoriek!

Dajte svojim lícam lásku s manželkou Trophy 

Ak ste tak veľký fanúšik zvýraznenia ako Bretman Rock, tento tutoriál vám dá život. Podľa Rock, Fenty krása Killawatt Freestyle zvýrazňovač v manželstve Trophy je Rihanna najväčší darček k makeup kit.

VIDEO: Rihanna Stuns v dramatickej čiernej šaty na jej 3. ročník Diamond Ball

Neočakávané otvárač očí 

NikkieTutorials pridáva trochu zvrat v tomto celoobrazovkovom návode – namiesto použitia zvýrazňovača na jej tvárach ho používa na očné viečka.

SÚVISIACE: Stín na očné dosky Všetko, čo práve teraz nosí 

Vaša plná tvár žiara, dodaná

Jackie Aina ide o krok ďalej a používa zvýrazňovač nielen na tvári, ale aj na tvári. Tu demonštruje, ako veľkoryso aplikuje značky Fenty Ginger Binge a zvýrazňovače Moskve Mule na očné viečka, okolité oblasti a líce. Ona nám tiež ukazuje, ako miešať a porovnávať farby Rihanny. Pre svoju pleť Aina prisahá do komára Ginger Binge-Moscow Mule. 

Získajte perfektne lesklé a hladké pery – ktoré cítia dobre tiež

V tomto výučbe, pán Manny Mua, aka ďalší z našich najobľúbenejších mužských kráľovských guru a dáva obrovské palce až do Gloss Bomb Universal Lip Luminizer – ktorý svieti, vyhladzuje a na Mua prekvapenie, robí vaše pery vôňa naozaj dobre!

 

Like this post? Please share to your friends:
Leave a Reply

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!:

14 − = 13

map