6 jednoduchých spôsobov, ako zľahčiť jazvu

Jazvy: Všetci ich máme. Niektorí nám dávajú povahu a triumfálne príbehy, na ktoré nikdy nezabudneme (premýšľajte o tom, ako prvýkrát ste jazdili na bicykli bez tréningových kolies), a potom sú tu tie, ktoré považujeme za nič iné ako otravné nedokonalosti, ktoré by sme sa radšej zbavili.

Hoci tieto tzv. “Chyby” nikdy úplne odísť, našli sme niekoľko výrobkov, ktoré z nich urobia oveľa menej nápadné. Nie je potreba vypájať korektora – títo zázračníci budú vyblednúť všetko od post-akné škvrny až po nežiaduce strihy v niekoľkých ramenách.

hore: Ak chcete vyčistiť pleť tvrdých tmavých škvŕn a jaziev po akné, skúste pridať denné dávkovanie Caudalie Vinoperfect Radiance Serum ($ 79; sephora.com). Jeho hviezda zložka, Viniferine, je povedal, aby odľahčiť oblasti hyperpigmentácie pre rovnomerne žiariace kože.

TÝKAJÚCE SA: 4 Tajomstvá mladšieho hľadiacich rúk

jazvy - Embed 4
Zdvorilosť

Kate Somerville’s Scar Diminishing Serum ($ 48; sephora.com) využíva peptidovú technológiu a botanický extrakt na vyrovnanie a zmäkčenie oblastí zjazvenia, takže je ideálny pre večerné čokoľvek so zvýšeným vzhľadom. Používajte to dvakrát denne, aby ste dosiahli najlepšie výsledky – aplikátor s rollerballom vám veľmi ľahko masíruje sérum do kože.

jazvy - Embed 1
Zdvorilosť

Ermo Laslo Phormula 3-9 Opravný balzam (255 dolárov, nordstrom.com) môže prísť s peknou cenou, ale trochu ide dlhú cestu a výsledky stojí za to. Zábavný krém na tvár a telo je plný antioxidantov a hojivého účinku tamanu oleja, ktorý znižuje výskyt jaziev a súčasne zušľachťuje škrabky, rezy, popáleniny a suchú pokožku. 

jazvy - Embed 3
Zdvorilosť

Tanečný balzám Tata Harper (110 dolárov, nordstrom.com) sa skladá zo zmesi výživných maslov, vrátane bažiny a manga, ktoré zmäkčujú pokožku a pomáhajú roztrhnutiu strií. A vzorec je úplne netoxický, je bezpečný počas tehotenstva a po ňom.

jazvy - Embed 2
Zdvorilosť

Paula’s Choice Klinické sérum redukujúce jazvy (24 dolárov, nordstrom.com) je bohaté na vitamín C a ďalšie zložky hojenia pokožky, aby sa minimalizovali zmeny farby a drsnosť, ktoré zanechali staré rany. Formulár môžete použiť aj na čerstvé škvrny, aby sa zabránilo tvorbe nových jaziev.

jazva Away
Zdvorilosť

Predtým len v nemocniciach, ScarAway silikónové liečebné listy (23 dolárov za 8 listov, walgreens.com) sa pridržiavajú na koži, zabraňujúce všetkému, od popálenin až po chirurgické rezy, aby opustili svoju stopu. Dokonca sa starajú o nepríjemný svrbivý pocit, ktorý dostanete, keď sa rana začne uzdravovať.

FOTKY: 30 dní na úžasnú pleť

Like this post? Please share to your friends:
Leave a Reply

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!:

+ 86 = 90

map