6 Čo by ste mali vedieť o Hitmanovi: Agent 47 Star Rupert Friend

ako vlasťrezidentný ostreľovač Peter Quinn, Rupert Friend nás odviedol, aby sme odvtedy odviedli zlé ľudí. Teraz britský herec hrá úlohu iného vraha Hitman: Agent 47, v divadlách v piatok. Ako titulný agent 47, priateľ hviezd ako geneticky upravený zabijak, ktorý používa svoje nadľudské schopnosti na prekonanie korporácie, ktorá sa pokúša vybudovať vlastnú armádu smrtiacich zabijakov rovnako ako on. Zatiaľ čo Friend sa rýchlo usadil ako konečný tmavý a tajomný strelec na obrazovke, v skutočnom živote nám dal veľa dôvodov byť na jeho boku. Tu je všetko, čo potrebujete vedieť o chlapíkovi, ktorý sa chystá dať 007 za svoje peniaze.

1. Je to hra, aby si na seba zabavila zábavu.
Prípad v bode: keď sa vydal na Instagram a označil svoju “zvedavú hlavu” za znak výstrahy, že je to plešatý agent 47 v Hitmanpropagačný plagát.

Budete vždy vedieť, že som to ako # HitmanAgent47, pretože mám veľmi zvedavý tvar hlavy … Premiéra Štvrtok niekto??

Fotografie odoslaná používateľom Rupert Friend (@rupertfriend)

 

2. Jeho zoznam minulých hviezdnych hviezd zahŕňa tónu “It-Brits”.
Priateľ sa združuje s Hannah Ware v Hitman, ale jeho pruh zdieľania obrazovky s britskými “It-dievčatá” sa datuje do roku 2004, kedy prvý co-hviezda s Rosamund Pike Libertín. Pár sa objavil aj v roku 2005 pýcha a predsudok s Keiou Knightleyovou, ktorej Friend pochádza až do roku 2011. Neskôr sa hral proti Emily Bluntovej Mladá Victoria v roku 2009 a v tom istom roku sa stal súčasťou budúcnosti 50 odtieňov sivej hviezdička Felicity Jones v Cheri.

Noc Comic-con ���� # HitmanAgent47

Fotografie zverejnená Hannah (@hannahroseware)

 

3. Bol od roku 2014 zapojený do Aimee Mullinsovej.
Mullins, športovec, model a dvojnásobný zubár, bol múdrosťou pre neskorého Alexandra McQueena. Prvýkrát prišla na dráhu v jarnej / leto 1999 v Londýne výtvarníkom pomocou pár ručne vyrezávaných drevených protetických nôh.

Rupert Friend Embed 2
John Shearer / MTV1415 / Getty Images

4. Má netradičné ciele rom-com.
Ideálny priateľ na obrazovke miluje záujem? “Chcem byť v romantickej komédii s niekým, kto nie je veľmi pravdepodobné, že bude v jednom, ako Jodie Foster, niekto, kto je veľmi, veľmi vážny a známy ako vážny herec, ale oni len musím urobiť úplne Jennifer Aniston, “hovorí PopSugar vo videu nižšie, tesne po 4:00.

 

súvisiace: vlasť Obsadenie 4 nové postavičky pre sezónu 5, vrátane lásky pre Carrieho

5. Má čas na rozhovor s fanúšikmi.
V marci prišiel priateľ Reddit AMA (Ask Me Anything), kde odpovedal na pálčivé otázky fanúšikov vlasť a za. Naša špička takeaway z Q & A? Priateľ odhalil, že Quinn “naozaj nepáči želé” a “on skutočne nemá rád vafle …” Ale našťastie pre nás, má rád kávu – a pitie bez košele samozrejme.

Rupert Friend Embed 1
Zdvorilosť z Showtime

 

6. Je to všetko o kreatíve.
A robí z nich veľmi pekne tých, ktorí používajú jeho meno vlasť charakter, Quinn. Naše obľúbené položky: #QUINNvincible, #QUINNtessential a #QUINNtervention.

 

Pozrite sa na neho v akcii v prívese pre Hitman: Agent 47 nižšie a zachytiť film v divadlách 21. augusta.

 

SÚVISIACE: Chris Hemsworth dokazuje, že je najhorúcejší recepčný na svete Ghostbusters nastaviť

Like this post? Please share to your friends:
Leave a Reply

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!:

− 1 = 2

map