6 osobností, ktoré sa nikdy nestali na slávnostnej galérii

Meryl Streep lead
Jeff Kravitz / Getty Images

Alexandra Whittakerová

7. mája 2018 o 15:00

Niektoré záležitosti týkajúce sa červených kobercov sú známe tým, že čerpajú viac veľkých mien než iné, ale môžeme počítať s tým, aby sme neustále dodávali hviezdnu silu, ktorú chceme, je meta gala.

Rok čo rok sa A-listers prechádzali na módny červený koberec v najlepšom prevedení ročnej témy. A kým sme nevyhnutne sklamaní, keď niektoré hviezdy nedokážu spôsobiť filmový konflikt, tehotenstvo alebo plány na dovolenku na poslednom mieste (stále sme naštvaní, že Beyonce preskočí tohtoročnú, TBH), vždy existuje veľa veľkých mien, nás bavili.

Ale potom sú tu vzácne celebrity, ktoré majú nikdy bol na slávnostnej slávnosti – čo hovorí niečo, vzhľadom na to, že udalosť bola okolo roku 1948.

Je pravda, že zoznam je trochu malý, ale je to preto, že takmer všetci boli najmenej jeden predtým. Dokonca aj princezná Diana sama kráčala po slávnom koberci, v hodvábnom šmúhaní a šuškari. 

Napriek tomu je tu 6 veľmi slávnych žien (niektorí z nich móda pokryte dievčatá), ktorí ešte nemali RSVP. Prejdite do zoznamu prekvapivých opomenutí meta gala nižšie a pozrite sa na to, ktorého debut by ste mali tento rok prekročiť svojimi prstami. 

VIDEO: Princezná Diana raz nosila šnurovacie šaty s čokoládou na slávnostnú galérii

Like this post? Please share to your friends:
Leave a Reply

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!:

+ 44 = 54

map