6 spôsobov, ako získať hladké, Kissable Pery na Valentína

Deň svätého Valentína je táto sobota. Sú tvoje pery pripravené na to, aby sa naštvali? Ak vás horká chrípka opustí suchou, popraskanou poutkou, nie ste sami. Krehká pokožka na perách je obzvlášť náchylná na tvrdé zimné prvky, čo znamená, že pred romantickým dňom môže byť potrebná nejaká extra TLC. Nie ste si istí, kde začať? Postupujte podľa nášho verného sprievodcu nižšie pre všetky tipy a produkty, ktoré budete potrebovať pre plynulé, bozkávacie pery.

FOTOGRAFIE: Najlepšie ružové odtiene

Sara Happ úľava na pery

020.615-V-day-pery-vložiť-5.jpg
Zdvorilosť

Prvý krok k super hladké pery? Exfoliácia. Sera Happova ružová kefka na grapefruitové pery ($ 24, nordstrom.com) nielenže cíti lahodnú, ale aj vylučuje suchú, šupinatú pokožku. Keď sa mŕtve bunky mierne zbavia, vaše pery budú mať úžitok z výživnej zmesi jojobových a grappezových olejov.

Charlotte Tilbury Lip Magic omladzujúci balzam na pery

020.615-V-day-pery-vložiť-3_0.jpg
Zdvorilosť

Ďalej pokračujte s hydratačným balzamom na obličky, najmä v tomto ročnom období. “Chráňte svoje pery súčasne s balzamy na pery, ktoré vytvárajú prekážku medzi krehkou kožou pery a extrémnym počasím,” hovorí Lauren Abramowitz, zakladateľka spoločnosti Park Avenue Skin Solutions. “Cieľom liečiť popraskané pery je zablokovať vlhkosť.” Doporučujeme makeup guru Charlotte Tilbury ‘s Lip Magic ($ 35, nordstrom.com). Spolu s vlastnosťami proti starnutiu obsahuje propolis (živicový elixír vytvorený včelím medmi) na obranu a posilnenie jemnej pokožky.

SÚVISIACE ODKAZY: Shop 10 Luxe Lip Balms We Love

Bite Beauty 5 nočná fixácia pre pery

020.615-V-day-pery-vložiť-4.jpg
Zdvorilosť

“Najčastejšou príčinou suchých, šupinatých pier je životné prostredie, ako extrémne chladné, vietorové, slnečné a suché teplo a vzduch,” hovorí Abramowitz. “Pretože stratíme až desaťkrát viac vlhkosti cez naše pery, ako to robíme inde na našej tvári a tele, dokonca aj minimálne vystavenie týmto podmienkam môže vyústiť do dehydratovaných pier, čo spôsobí, že sa cítia vyprázdnené, popraskané a nepohodlné.” Ak to vyzerá ako v tejto zime, nepotrebujete pani-Bite krása päť-noc liečbu pery ($ 15; sephora.com) vám pomôže zotaviť včas na veľký deň. Rutina začína aplikáciou značky Whipped Cherry Scrub Stick na odvlhčovanie mŕtvej pokožky, po ktorej nasleduje maska ​​Agave Lip Mask, ktorá sa môže pochváliť prísadami, ako je organický agátový nektár a vanilkový extrakt, aby zmäkčovala vaše poutka počas spánku.

Ardency Inn Modster Lip Balm & Primer

020.615-V-day-pery-vložiť-2.jpg
Zdvorilosť

Predtým, než použijete túto farbu na farbu, odporúčame zoznámiť sa s dôveryhodným základným náterom. Dvojzložkový vzorec ako Ardency Inn Modstera na balzam na pery (23 dolárov, ardencyinnstore.com) poskytuje vlhkosť spolu s množstvom zostávajúcej energie, čo znamená, že sa nebudete musieť starať o akékoľvek perie alebo blednutie prišiel v noci. Zatiaľ čo zelený nádych sa môže zdať na prvý pohľad divný, v skutočnosti neutralizuje sčervenanie v perách, takže vaša rúž bude pravdivá farba. Navyše, chladná a jemná vôňa vás opustí s čerstvým dychom.

SÚVISIACE: Sledovali sme Emma Stone Exact Bold Red Lip z ceny SAG 2015

Jane Iredale Len bozká pero plumper

020.615-V-day-pery-vložiť-6.jpg
Zdvorilosť

Teraz, keď sú vaše pery pripravené a pripravené, je čas zintenzívniť drama s dávkou farby. Navrhujeme, aby sme pritlačili Jane Iredaleho Just Kissed Lip Plumper ($ 25, nordstrom.com). Okrem značky, ktorá je poslednou obsesiou krásy Anny Kendrickovej, vzorec zmäkčuje pery so zmesou olejov z mäty a mäty piepornej, extraktu z koreňového zázvoru a bambuckého masla. A pre tých z nás, ktorí nie sú Angelina Jolie, taktiež stimuluje kolagén a ponecháva vám prirodzene plnú poutku, ktorá bude trvať niekoľko hodín.

Restylane Silk Injekčné ošetrenie pier

020.615-V-day-pery-vložiť-7.jpg
Zdvorilosť

Zatiaľ čo zlepšenie pery nemusí byť pre každého, podľa Abramowitz, tí, ktorí chcú odstrániť linky a vrásky, to môžu urobiť bez obávaného efektu “kačicových pier”. “Spoločnosť Restylane Silk, najnovšia členka rodiny Restylane, bola schválená agentúrou FDA, ktorá je špeciálne určená na hydratáciu a definovanie pery,” hovorí nám. “Táto malá gélová častica definuje prirodzenú anatómiu pier a necháva pery, ktoré vyzerajú hodvábne hladké.” Navštívte stránku restylanesilk.com a dozviete sa viac.

SÚVISIACE: lepšie ako balzam: Nakupujte naše 6 obľúbených olivových olejov

Like this post? Please share to your friends:
Leave a Reply

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!:

+ 12 = 15

map