6 spôsobov liečenia vrások “Tech Neck”

Vo svete, kde sme niekedy trávili viac času pozerať sa nadol na naše mobilné telefóny, ako sme sa pozerali jeden na druhého, to nie je žiadnym prekvapením, že nadmerné používanie technických zariadení nás spôsobuje, že budeme rýchlejšie. Ide o fenomén známy ako tech krk – stav spôsobený opakovanou sklonou vašej hlavy smerom dole, aby sa pozrel na vaše mobilné zariadenie, čo spôsobuje jemnú pokožku na krku, aby sa vrásila a vykazovala príznaky starnutia rýchlejšie než kedykoľvek predtým. Ale nikdy sa nemusíte báť, čaká na vašu dermatologickú kanceláriu.

“Najväčší bzučanie o technológii krku je teraz vo svete estetickej medicíny, plastickej chirurgie a kozmetickej dermatológie,” hovorí Lauren Abramowitz, zakladateľka spoločnosti Park Avenue Skin Solutions. “Je to karpálny tunel pre generáciu mobilných telefónov!” Nižšie, Abramowitz dáva V štýle šupka na to, prečo je to bzučiaca téma, ako to môžeme zabrániť, a najnovšie opravy pre zbavenie sa týchto obávaných tech krku linky.

Prečo všetci v poslednej dobe hovoria o “tech krku” ako o novinkách týkajúcich sa starostlivosti o pleť?
Každá generácia sa stáva technicky dômyselnejšou, snažiac sa udržať krok v hyperpojenom svete, v ktorom žijeme, hovorí Abromowitz. Neustále prehĺbenie kože z opakovaného pohybu zohralo úlohu v starnutí krku. Estetické obavy súvisiace s technickým krkom zahŕňajú kožnú laxitu, plazivosť, zdvojenú bradu a vrásky. Od obdobia samovznietenia sa liečba krku, či už preventívna alebo nápravná, stala viac problémovou oblasťou.

6 inovatívnych nových spôsobov liečby “Tech Neck”:

1. Telesné sebapoznanie
Tento prvý krok v liečbe krku tech, podľa Abramowitz. Vedenie hlavy v uhle 0 stupňov a praktické vedomie o vašej pozícii a vyrovnaní sú kľúčové.

2. Tukové injekcie
Ak sa pokúšate odstrániť “dvojitú bradu” alebo “krčianský krk”, injekcie s kybellou budú pre vás tou pravou voľbou. Cytotoxické činidlo, ktoré zničí tukové bunky a odstraňuje krčkový tuk, bolo len minulý rok schválené FDA. To bol veľký prelom v boji o dosiahnutie dokonalého profilu.

SÚVISIACE: Ako sa vyrovnať so zimnými breakouts

3. Plnivá kyseliny hyalurónovej
Kožné výplne kyseliny hyalurónovej sú môj produkt, ak sú horizontálne línie na krku hlboko leptané. Dermálne plnidlá sú skvelé, pretože poskytujú okamžité uspokojenie. Existuje tiež antidotum nazývané hyaluronidáza, čo je enzým, ktorý rozkladá kyselinu hyalurónovú. Preto ak pacienti nie sú spokojní s výsledkami, produkt sa môže rozpustiť tak rýchlo, ako bol injekčne aplikovaný, čo je bezpečná a účinná možnosť boja proti krčnej línii.

4. Dotyk Botox
Známy a teraz názov domácnosti Botox sa hodí pri riešení starnutia krku. To môže pomôcť uvoľniť vertikálne (platysmové) svalstvo, ktoré dáva krku úzky vzhľad.

5. Rádiofrekvenčné vlny
V kancelárskych laserových ošetreniach, ako je Fractora, najnovšia ablácia RF frakcionovaná technológia, stimulujú bunky fibroblastov kože na regeneráciu kolagénu a utiahnutie pokožky.

6. Intenzívne pulzované svetlo
Ak chcete opraviť poškodenie slnečného žiarenia a celkovú štruktúru, ideálny je IPL ako vysoký špičkový výkon, ako je Lumecca. Počas uplynulého roka moja súkromná prax zaznamenala viac žiadostí o konzultácie s krkom a liečbu na zvládnutie obáv krku, vysvetľuje. Liečba krku by mala ísť ruka v ruke s ošetrením tváre. Nikto nechce mať čerstvú, omladenú, mladistvú tvár a starý krk!

Aké sú preventívne opatrenia?
Vzhľadom na to, že eradikácia technológií je veľmi nepravdepodobné v tomto dni a veku, telesné sebavedomie je najdôležitejšou vecou, ​​ktorú môžete urobiť, aby ste zabránili tomu, Udržujte svoju hlavu v uhle 0 stupňov a cvičte vedomie o svojom postoji a vyrovnaní. Ak si zvolíte prístup v kancelárii, všetky vyššie uvedené postupy sa môžu vykonať, aby sa zabránilo starnutiu krku.

Ak si vyberiete doma prístup, existujú početné aktuálne vzorce na trhu, ktoré môžu zvýšiť vlhkosť, vyčnievať jemné línie, opätovne pokrývať a utiahnuť pokožku.

Like this post? Please share to your friends:
Leave a Reply

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!:

− 3 = 3

map