6 Stylové lekcie od drobných osobností na krátky deň ocenenia dievčat

Je to deň národného krátkeho dievčaťa! Našťastie pre nás, Hollywood je plné drobných žien, ktorých obdivuhodný štýl obdivujeme. Získajte inšpiráciu z hviezd a naučte sa objať svoj rám rovnakým spôsobom ako tieto vedúce dámy.

Pozrite sa na vertikálne výbežky (vyššie)

Eva Longoria, ktorá je na 5 “2”, dokazuje, že v každej dievčenskej dámskej šatni by mala byť šatka v tvare V, ktorá by mala byť základom, ktorá silne predlžuje telo.

Zhoda vašich oddelení

petite Celeb Demi
Demis Maryannakis / Obrázky Star Max / GC

Milujeme, ako sexy oddeľovač od spoločnosti Demi Lovato dopĺňa svoj 5 ‘3 “rámček. Strut svoje veci s odhaleným vrcholom plodín a zodpovedajúcou štrbinou.

Farebný blok ako šéf

petite Celeb Anna
Jeffrey Mayer / WireImage

Dokonca aj s tečúcou podlahou-dĺžka šaty, Anna Kendrick stojí vysoká na 5 ‘2 “. Blokovanie farieb zvyšuje a zvýrazňuje pás, čo jej dolná polovica sa zdajú dlhšie.

Prehrať s výtlačkami

petite Celeb Lena
Frazer Harrison / Getty Images

Lena Dunhamová je na mieste so svojimi výtlačkami ako na kamere, tak aj mimo nej. Lineárne prvky na týchto šatách pracujú veľmi dobre s jej výškou 5 ‘3 “. Nebojte sa miešať a zápasiť, riskovať a baviť sa.

Choďte monochromaticky

petite Celeb Zoe
Dominique Charriau / WireImage

Zoe Kravtiz je oko priťahuje štýl a nosí jednu farbu, ktorá pretiahne jej 5 ‘2 “výšku. Vy vyzeráte tiež elegantne leštené.

SPRIEVODCA: 5 Štýl lekcie pre drobné dievčatá od Kim Kardashian

Zobraziť nejakú kožu

petite Celeb Amy
Neil Mockford / Alex Huckle / Obrázky GC

Vzhľadom k tomu, že ste krátka, vaše oblečenie by malo byť aj na kratšej strane. Odvážte sa skákať mini sukňu alebo šortky ako 5 ‘2 “vysoká Amy Poehler

Like this post? Please share to your friends:
Leave a Reply

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!:

30 + = 39

map