7 Celebrity, ktoré privítali 2017 s ťažkou dávkou Glamour

Keďže hodiny prišiel o polnoci a rok 2016 sa blížil, hollywoodskí módni spomienkoví privítali nový rok v flitre, koži, periach, čistom tyle – a všetko medzi tým. Pozrite si náš obľúbený vzhľad z noci nižšie.

Kendall Jenner tento rok zhoršila niektoré z nich, vrátane parfumu Hilton-inšpirovaný 21. narodeninový vzhľad, ktorý musel byť jedným z najpamätnejších odevov v roku 2016. Avšak Victoria Secret model je spodná bielizeň inšpirovaný silvestrovský vzhľad (na vrchole), Ktorý spáral klasické čierne šaty s klasickým Kendallovým šatňom s vyvýšeným výkopom leopardov, bol určite tam hore.

NYE Outfits - Embed - Bella Hadid
Splash News

Bella Hadid ukázala bývalému priateľovi The Weeknd, čo mu chýba, keď vystúpila na Nový rok v západnom Hollywoode. Model modeloval jej tónovaný postava v čistých strieborných súradniciach s vrcholom rolák a nohavicami objímajúcimi vysoko pásovými nohavicami, všetky spojené s najkvalitnejšími strelnými reťazami.

VIDEO: V roku 2017 zazvoní slávnosti

 

Celeb NYE - Embed - Hailee Steinfeld
Frederick M. Brown / Getty

Hailee Steinfeld sa vydala na drama, keď sa jej objavila na červenom koberci Dick Clarkova novoročná Rockin ‘Eva v Los Angeles. Speváčka a herečka si vybrali pre svoju zblízku čiernu čiapočku, ktorá urobila zdesené vyhlásenie v šatách s výstrihom inšpirovaným postrojom a čiernymi šnurovanými topánkami.

Celeb NYE - Embed - Nicki Minaj
Alexander Tamargo / Getty

Nicki Minaj zabila štýl súťaže, keď ju vyhrala v Miami na Silvestra. Rapper zdobil jej krivky s jarným strieborným kombinénom, ktorý sa vyznačoval hlbokým výstrihom, ktorý spáral s pruhovanými striebornými sandálovými pätkami, brilantným strieborným náhrdelníkom a diamantovými náramkami na oboch zápästiach.

NYE Outfits - Embed - Lopez
jessyterrero / Instagram

Jennifer Lopezová dokázala, že je to všetko o “horúcej linke Bling”, keď slávila nový rok s poviedkou Beau Drake na jeho Vegas show. 47-ročná omračujúca osoba získala číslo sametu purpurového s diamantovým nátrubkom a zdá sa, že je to jeden z rapperových zlatých reťazcov.

SÚVISIACE: Jennifer Lopez a Drake’s Steamy Kiss dokazujú, že sú viac ako priatelia

Šťastný nový rok!!! Nech ste vždy obklopený láskou, ktorú si zaslúžite! Nech poďme na nás všetkých dažďové požehnanie! ❤️

Fotografie zverejnená spoločnosťou Khloé (@khloekardashian)

Khloé Kardashian nedokázala udržať si ruky od nového priateľa Tristana Thompsona, zdieľať s basketbalovým hráčom sladké úsmev v jednom “grame a milovanom objatí v inom. Aj keď sme veľkí fanúšikmi celej lásky, musíme pripustiť, že veľká časť našej pozornosti bola na dlhých rukávoch zlatých flitrových šiat, ktoré boli v skutočnej hviezde, čo bol dokonalý pohľad na prsteň v roku 2017.

NYE Outfits - Embed - Fergie
Getty

Fergie spestrila jeden z našich obľúbených oblečenia večera, spárovaním striebornej flitrovanej top s otvorenými zipsami čierne kožené nohavice, keď hostila Dick Clarkova novoročná Rockin ‘Eva v L.A. Priradené strieborné kovové čerpadlá boli polevou na koláč.

Like this post? Please share to your friends:
Leave a Reply

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!:

+ 45 = 53

map