7 krát Paul Rudd Ant-Man bol v skutočnosti superhrdina v reálnom živote

Paul Rudd môže mať tento víkend prvý superhrdin Mravčí muž, ale je rovnako dobrý na to, aby zachránil svet mimo obrazovku. Dokonca aj bez svojho obleku Ant, sa herec vrhol do svojej filantropickej práce, spojiť sa s charitatívnymi organizáciami, ako je Stuttering Association pre mladých, Americká rakovinová spoločnosť a Children’s Mercy Hospital. Týchto siedmich okamihov do značnej miery dokazuje, že herec je dobrý chlap, prečo chcete.

1. Keď pomohol zorganizovať každoročný charitatívny víkend celebrity pre Kansas City Children’s Mercy Hospital.
Spolu s rodákmi a herecmi z rodu Kansasu Rob Riggle a Jason Sudeikis zorganizoval Paul Rudd v roku 2010 pokerový turnaj v prospech Detskej nemocnice milosrdenstva. Myšlienka sa stala každoročnou akciou kompletnou so športovými hrami, aukciami a ďalšími. Zatiaľ každoročné udalosti priniesli milióny dolárov na rakovinu krvi detskej nemocnice v Kansas City.

Príležitostný deň s @ bigslickkc # paulrudd @ chrisdaughtry # jasonsudeikis @vanderjames

Video vyslané Selenou Gomezovou (@ selenagomez) 19. júna 2015 v 15:58 PDT

2. Keď hral koleso Rudd.
Pre Comedy Central je 2015 Noc s príliš veľa hviezd, celebrity sa zhromaždili, aby získali peniaze pre New York spolupracuje za autizmus – a Rudd sa naozaj dostal tam vonku. Členovia publika odvysielajú “koleso Rudd”, aby určili, čo môžu robiť hercovi. Konečným vrcholom? Jeden šťastný účastník musel nakŕmiť detský vták.

3. Keď hostil noc na boj proti globálnej nerovnosti.
V roku 2011 sa Rudd spojil s Billom a Chelseou Clintonom, ktorí sa zúčastnili na akcii Millennium Network Event spoločnosti Clinton Foundation, ktorá podporila programy nadácie zamerané na boj proti chudobe, posilnenie vzdelávacích programov a zlepšenie svetového zdravia.

SÚVISIACE: Budete vidieť Paul Rudd Abs len raz Mravčí muž

4. Keď mal bowlingový prínos na podporu detí, ktoré koktajú.
Po hraní postavy s koktosťou v roku 2006 Tri dni dažďa, Rudd narazil na náš čas, neziskové, ktoré bolo premenované na Stuttering Association for the Young. Stal sa správcom organizácie v roku 2012 a sponzoroval vypredané bowlingové výhody, aby ukázal svoju podporu. “Je nemožné, aby ich vydierali ich odvaha a exuberancia a aké sú v pohode,” hovorí Rudd o deťoch na nižšie uvedenom videu.

5. Keď vydražil obed so sebou na podporu ženských tvorcov.
V roku 2011 ponúkol Rudd šancu, aby sa k nemu pripojil na obed na podporu Nadácie Adrienne Shelly, organizácie, ktorá poskytuje granty, štipendiá a štipendiá ženám vo filme.

6. Keď získal peniaze, aby pomohol psom nájsť milujúce domovy.
Rudd má tiež rád malú tvor. Pokiaľ ide o Mozilla Firefox Challenge 2011, herec získal viac ako 20 000 dolárov na pomoc Rolling Dog Farm v New Hampshire, záchrannom útulku, v ktorom sa nachádzajú zvieratá trpiace postihnutím a poruchami, ktoré inak im bránia.

Paul Rudd in Our Idiot Brother - Embed
Zdvorilosť

7. Keď požiadal o darčeky Americkej rakovinovej spoločnosti za svoje narodeniny.
Počas svojich 42. narodenín v roku 2011 Rudd požiadal fanúšikov, aby sa darili Americkej rakovinovej spoločnosti na pamiatku svojho otca, ktorý zomrel na rakovinu. Dokonca vytvoril stránku CrowdRise, aby ľudia mohli ľahko darovať organizácii, ktorá zhromažďuje finančné prostriedky na prospech rakovinového výskumu, vzdelávania a liečby.

SÚVISIACE: Prečo je júl oficiálne mesiac Paula Rudda

Like this post? Please share to your friends:
Leave a Reply

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!:

− 3 = 1

map