7 Čo by ste nemali vedieť o papierových mestách Star Halston Sage

Vo veku len 22 rokov, Halston Sage vytvoril docela životopis pre seba. Od pristátia významnú úlohu v minulom roku Susedia (oproti jej potom poviedanému priateľovi Zac Efronovi), bublina Kalifornská dievčina sa rýchlo stala jednou z najhorúcejších mladých herečiek v Hollywoode. V poslednej dobe zaujala pozitívne úlohy Skauti proti zombie, nadchádzajúce prispôsobenie strašidelnej série od R.L. Stina husia koža, a v súčasnosti sa pripravuje na to, aby svet vidieť jej výkon v jednom z najočakávanejších filmov leta, Paper Towns.

Vo filmovej adaptácii milovaného románu Jána Greena v piatkových divadlách v seriáli Sage hrá BFF na snímke Cara Delevingne Lacey Pembertonovej – a s radosťou oznamujeme, že dve blond bomby sa stali aj BFF off obrazovkou, tiež. Dostali sme sa so Sageom pred uvoľnením filmu, aby sme sa pokúsili o všetko od svojho režimu krásy po svoje obľúbené spomienky zo sady. Tu sú niektoré zábavné fakty, ktoré sme sa naučili-Zostáva zo samotnej hviezdy.

1. Uprednostňuje relatívny vzhľad tváre.
“Vždy začínam deň tým, že si umývam tvár a zvlhčujem, nie som skvelý na to, aby som urobil make-up – to je špecialita mojej malej sestry – ale zvyčajne som prášok, kefa mi obočie (sú divoké, ak nie!) A ja Žijem bez gélu na obočie … to robí taký rozdiel! Dokončím nejakou riasenkou a ružou.Vždy používam aj škvrnu na pery – milujem svoj Art Bob Stick (28 dolárov, bobbibrowncosmetics.com), pretože ti dáva prirodzene vyzerajúci odtieň na pery bez toho, aby vyzeral príliš lesklý alebo dokončený. “

2. Jej osobnosť môže byť bublina a sladká, ale pokiaľ ide o jej osobný štýl, má rád, že to nie je.
“Ja by som opísal môj štýl ako klasicky ženský s okrajom. Mám rád jednoduchosť hlbokého vrchu alebo hlboký výstrih, ale budem to drsný tým, že nosím ozdobné topánky a moje kožené bundy.”

3. Hoci má niektoré vážne selfie zručnosti, jej obľúbené veci na ‘gram nie sú samy osebe.
“Páčilo sa mi Instagram mojim psom, taktiež som nadšený, že som posielal zákulisné fotografie od chvíle, keď filmoval niečo.”

SÚVISIACE: To je ako Cara Delevingne Paper Towns Co-Stars popíšte jej

Halston Sage Paper Towns
Halston Sage / Instagram

4. Grécky útek je jej snovou dovolenkou.
“Ostrovy sú na Santorine tak okouzlujúce, takmer každý sa zhromažďuje a každodenne sa pozerá na západ slnka, o ktorom som si myslel, že je veľmi sladká, zamilovala som sa do teplej modrej vody a lahodného jedla. objavil som počas návštevy a skúsil som to takmer v každej gréckej reštaurácii v LA! “

5. Jej sen je šialená (doslova).
Dievča, prerušené je jeden z mojich obľúbených filmov. Myslím, že by bolo zaujímavé hrať dievča, ktoré zápasí s jej zdravým rozumom (alebo jej nedostatkom). Ale ja by som chcel filmovať komédie hneď potom, ako sa dostanem späť do normálu. “

6. Jej snovou hviezdou je Julia Robertsová.
“Dúfam, že jej talent a energia budú nakazené.”

7. Jej obľúbené spomienky zo súboru Paper Towns zahŕňa stravu jedál.
“Takmer každý večer sme mali preč, celý obsadenie by šlo na večeru u jedného z našich obľúbených fanúšikov. Cítil som, že žijeme v inom desaťročí, keď ste boli v tej večeri, ktorú milujem.”

Pozrite sa na Sage v prívese pre Paper Towns nižšie, a uistite sa, že zachytiť film, keď zasiahne divadlá v piatok!

SÚVISIACE: Cara Delevingne a Nat Wolff’s Greatest Instagram Moments

Like this post? Please share to your friends:
Leave a Reply

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!:

9 + = 12

map