7 teplých farieb leta – a ako ich nosiť!

Od móla po promenádu ​​je živá farba najhorúcejším letným trendom. Či už nosíte jeden odtieň špičkou až po špičku alebo pridáte mini-výbuchy s čerstvými akcentmi, ako je súčasná zbierka Baby G, je čas ísť glam s týmito nasýtenými odtieňmi.

 

dieťa G

ČIERNA Vždy elegantný a módny dopredu, čierny je sofistikovaný a elegantný po celý rok. Dajte moderný twist na tento štýl základňa pre leto tým, že pridá dotek zlata s malým krížom telo vrece alebo odvážne hodinky, potom vrstva trochu textúry s čipkou cami.

 

dieťa G

MODRÁ Pokračujte, vyjadrite sa a buďte strach, jasne modrá, aby ste si všimli. Príslušenstvo ako croc spojka, viacfarebná hodinky alebo dokonca očné make-up v tomto odvážnom, elektrickom modrom balení fantastický a neočakávaný úder, ktorý sa vám bude páčiť..

 

Untitled Image

CORAL Pre popová hravosť priniesť brošňovú korálovú paletu do letného šatníka. Vyber si pozornosť, popíjanie, výtlačky, ktoré dodávajú svojmu vzhľadu prvok zábavy a rozmaru, ako odvážne šnurovacie špendlíky, veľké pásky alebo dokonca jasné pery a nechty.

 

Untitled Image

MODROZELENÝ Ukážte svoju jedinečnú osobnosť s chladným odtieňom, ktorý je v súčasnosti trendový. Teal sa rýchlo objavuje ako špičková dizajnérska farba, takže ju môžete použiť na zvýraznenie svojej osobnosti pomocou špičkových akcentov, ako sú slúchadlá, šikovná spojka a malá raňajky.

 

Untitled Image

SILVER Kovové sú v tejto sezóne nevyhnutnosťou, ale striebro je skutočne trenér. Pre štýl v ulici s okrajom, ktorý zasahuje atmosféru mesta, stačí na nejaké chladné kúsky. Vyskúšajte tenký pás s nádychom iskra, hrubým kolíkom alebo hodvábnym ciferníkom.

 

dieťa G

RUŽOVÁ Zvyšte teplotu horúcou ružovou farbou. Glamorný, ženský a všade okolo báječný, táto paleta vždy objaví. Perfektné na spárovanie s letnými mini-šatami a krátkymi šortkami, svetlo ružová hrá dievčenskú povahu akéhokoľvek vzhľadu s odvážnou krásou musí mať a živé príslušenstvo.

 

dieťa G

BIELY Bez námahy vychladne, biela je vždy módna – dopredu bez ohľadu na to, čo. Zmiešajte letné štýly, ako sú koketné šaty s orezanou koženou bundou v odvážnych blancoch – jednoducho manžeta na rukávoch, aby odhalili bežný biely čas na bielom a neprístupný lesk.

Fotografický kredit: Brian Henn / Baby-G

 

Like this post? Please share to your friends:
Leave a Reply

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!:

58 − 53 =

map