7 veci, ktoré by ste nemohli vedieť o týždni

Weekend má chvíľu. Prvýkrát v minulom roku začal spolupracovať na princípe hlavného prúdu so svojou spoluprácou s Ariane Grande “Love Me Harder” a odvtedy sa dostal ešte väčší. Vykonal sa SNL, mal viacero hitov na grafoch a tiež sa stal známym svojim nezameniteľným, jedinečným účesom. Takže kto je skutočne The Weeknd? Prejdite nadol a dozviete sa viac o mužovi za vlasmi.

1. Jeho skutočné meno je Abel Tesfaye.

 Weeknd - Embed 8
C Flanigan / Getty Images

Tesfaye povedal, že sa mu nepáči jeho skutočné meno, a preto sa pôvodne nazýva Víkend. R & B spevák narazil na problémy s autorskými právami s kanadskou kapelou rovnakého mena, a tak rýchlo zničil svoju tretiu samohlásku a stal sa The Weeknd.

2. Bol vyrastal v Scarborough, Ontario.

<< vstúpi caption here>> 21. júna 2015 v kanadskom Toronte. “></div><div class=
Isaiah Trickey / FilmMagic

Hudobník vyrastal v Ontáriu. Jeho rodičia sa narodili v Etiópii a migrovali v 80. rokoch.

SÚVISIACE: Rihanna, Selena Gomez a The Weekend Set vykonať v roku 2015 Victoria’s Secret Fashion Show

3. Jeho hudba vrcholí grafy a prerušuje záznamy.

 Weeknd - Embed 3
Raymond Hall / GC Images

The Weekend môže byť nový, ale už je to prelomový rekord. On je prvý muž na vrchole hitparády Hot 100, Billboard 200 a Artist 100. Je tiež prvým umelcom v histórii, ktorý má tri z jeho piesní (“Earned It”, “The Hills” a “Can not Feel My Face”), ktoré sú na prvom mieste v tabuľke Billboard Hot R & B Songs.

4. Je hlavným predstaviteľom Victoria’s Secret Fashion Show.

 Weeknd - Embed 4
Fotografia Ernesto Di Stefano / Getty Images

Tesfaye bola vybraná ako jedna z hlavných predstavení show spolu s Selenou Gomezovou a Rihannou. Hudobník nasleduje po stopách minuloročných umelcov Ariane Grande, Ed Sheeran a Taylor Swift. Ukážka utorka 8. decembra na CBS.

5. On je viazaný na druhú pre väčšinu nominácií AMA, za Taylor Swift.

sobota NIGHT LIVE --
NBC

Americké nominácie na hudobnú cenu vyšli minulý týždeň a získal päť titulov vrátane umelca roka. The Weekend je druhým najviac nominovaným umelcom, ktorý je na konci T-Swift a spája sa s Ed Sheeranom.

SÚVISIACE OSOBY: 6 Random Things Taylor Swift Loves

6. Má najvyššieho modelu Bella Hadid.

Nový York Fashion Week — September 2015
Gilbert Carrasquillo / FilmMagic

Spoločnosť Weeknd a Hadid udržiavali svoj vzťah súkromným, až kým v septembri neuskutočnili spoločné stretnutie v týždni módy v New Yorku.

7. Má vlastný tím.

Attends the premiere of
Jason LaVeris / FilmMagic

Vďaka svojmu romantickému vzťahu a aktuálnemu štádu It Guy sa The Weeknd valí hlboko. Jeho posse zahŕňa potencionálneho budúceho švagra a švagr Joe Jonas a Gigi Hadid a tiež bol spozorovaný, že sa stretol s Wizom Khalifom a Kendrickom Lamarom.

Like this post? Please share to your friends:
Leave a Reply

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!:

57 + = 61

map