7 veci, ktoré sme sa dozvedeli od Sleepy Hollow Lyndie Greenwood

Keď Lyndie Greenwoodová klesla V štýle kancelárie dnes ráno očakávame stretnutie s kamenným tvárou. Herečka najprv zaujala našu pozornosť na CW Nikita, kde hrala šikovnú vládnu hlavu a teraz sa hviezdami ako nenápadný démon-bojovník Jenny Mills na Fox je spať hit Sleepy Hollow (Pondelok o 9.00 hod. ET), moderný denný zážitok o slávnom príbehu Washingtona Irvinga. “Opisovali moju úlohu ako typ Sarah Connorovej,” povedala nám, odkazujúc na impozantný obrat Lindy Hamiltonovej terminator filmy (zhodou okolností, Greenwoodov charakter tiež z psychiatrickej nemocnice). Usmievajúca sa od ucha k uchu a oblečená v elegantnom bielom oblečení a šatách od Lorry Newhouse (odchod z Millsovho svalového T a potu), polovica karibskej televíznej hviezdy hovorila o kolektívnych ušiach o sebe, jej charakteru teraz séria pravidelná!), a čo je to ako začiatok. Tu je sedem skutočností, ktoré sme zbierali:

1. Výstava Wilmington, Severná Karolína je trochu strašidelná. “Jedna večera som začala hovoriť s Orlandom [Jonesom] v blízkosti prívesov a zrazu sa táto malá akrobatická vec začala prechádzať okolo mňa,” povedal Greenwood. “Inokedy som počul, že moje meno je volané a nikto tam nebol.”

2. Ona spolu s Katia Winter sú spolubývajúci. “Prisahám, že náš dom je strašidelný – a to nepomôže tomu, že ma stále bzučí a veľa ma vydesí!”

3. Ráda beží vonku. “Ak to neurobím, mám nepokoj,” povedala. “Robím 30 minútové jazdy mimo miesta, kde je terén rôzny, a robím aj cvičenia založené na Pilates.”

4. Ale praktizovala aj Kung Fu 10 rokov. “Bol som uprostred ukončenia druhej úrovne trojstupňového systému v škole Mantis Kung Fu, do ktorej som chodil v Toronte,” povedala. “Je to ekvivalent čierneho pásu.”

5. Nedávno prijala záchranné šteniatko. Labrador-Pit Bull mix sa nazýva Arroway (Arrow krátko!) Po hlavnej postavičke z Kontakt, Ellie Arroway. “Bola nájdená v príkopoch v Južnej Karolíne a ja som ju vyčistil pomocou umývacieho prostriedku na úschovu Dawn”, povedal Greenwood.

6. Otočila vlastné obočie. “Veľmi to bolí,” pripustila. “Najprv je ťažké to urobiť, ale potom sa na to dostanete.”

7. Sleepy Hollow 2. sezóna bude akcie-balené. Napriek tomu, že v nasledujúcom ročníku zostala Greenwoodová, priniesla niekoľko spriaznencov: “V prvej epizóde je trochu akcie a v tejto sezóne bude určite oveľa neskoro, budú to nové postavy a nové príšery. “Ako bláznovstvo to bude bláznovstvo.”

Naučte sa všetko o Jenny Mills v klipu dole a naladiť sa na Fox dnes večer o 9:00. ET pre Sleepy Hollowsezóny dve premiéry!

Like this post? Please share to your friends:
Leave a Reply

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!:

19 − = 15

map