7 Zábavné fakty, ktoré vás oslovia strážcami galaxie Star Karen Gillan

Môžete očakávať, že Chris Pratt-indukovaný smiech záchvaty kedy Strážcovia galaxie hity na divadelách 1. augusta, ale mali by ste sa tiež pripraviť na Karen Gillan – vážne sa chystá vyfúknuť tvoju myseľ ako holohlavú modrú kožu darebáka Nebula v akčnom plávaní superhrdinu Marvel. Kozmické kostýmy bokom, môžete si už uvedomiť herečku z jej minulosti Doktor Who. A pripravte sa na to, aby ste videli oveľa viac tejto jeseň, keď hviezdila Selfie, nová ABC komédia o sebe-posadnutých sociálnych médií kráľovná, ktorá najme marketingového experta na rebrand jej skutočný obraz. Tu je sedem vecí, ktoré sme sa dozvedeli o 26-ročnej britskej, keď sa zastavila v našich kanceláriách a diskutovala o jej intergalaktických dobrodružstvách.

1. Bola úplne prebodnutá hlavou Strážcovia galaxie-ale ona by nemala ísť plešatý znovu pre zábavu. “Úkony sa týkajú transformácie na postavy a to pre mňa práve urobilo polovicu práce,” povedala. “Bol to naozaj skvelý zážitok, ale nedoporučoval by som to robiť ako rekreačnú aktivitu.”

2. Cíti divne doma na kozmickej lodi, ktorú objavila počas natáčania strážcovia. “Nikdy predtým som nevytvoril film tohto stupnice. Bol to trochu rovnaký ako Doktor Who nastavená, ale podrobnejšia – a ako 20-krát väčšia, “odhalila. Napriek tomu úspešne manévrovala mimozemskej atmosfére. “Bol som veľmi spokojný!”

3. Pre strážcovia, strávila každý deň päť hodín v make-up židli, aby získala svoju modrú pleť svojej postavy. Potrebná transformácia sa používa “niektoré protetiky a veľa farieb,” povedala. Na konci dňa: “Mám tri dievčatá, ktoré sa snažia dostať lepidlo z mojej tváre. Nakoniec sme dostali túto časť na 45 minút! “

4. Musela zobrať americkú lekciu z akcentu, aby mohla hrať “seba-posadnutý, strašný” charakter Eliza Dooleyovej Selfie. Ukážka “určite zachytáva generáciu sociálnych sietí,” povedala. “Eliza si uvedomuje, že nemá v skutočnosti žiadnych priateľov – nikto ju vlastne nemá rád, aj keď dostane veľa” rádov “. Takže si najme marketingového chlapíka, aby ju premenil a urobil z neho viac príjemnou osobou.”

5. Na rozdiel od jej posadnutých sociálnych médií Selfie, nemá Facebook. “Strávil som tak dlho klikaním na obrázky ľudí, ktoré neviem,” vysvetlila. Nakoniec jej zvyky v sociálnych médiách dosiahli zlomový bod. “Bol som rád, toto sa musí zastaviť!”

karen Gillan
Alex pobyt pre InStyle.com

6. Sleduje niekoľko “falošných” účtov na Twitteri a niektoré z jej obľúbených sú Fake Jennifer Lawrence, Fake Bill Murray a Grumpy Cat. “Nepáči sa mi to často, ale rád sa pozriem na tweety iných ľudí,” povedala. “Nasledujem náhodné osoby – neviem prečo!”

7. Chill out, ona sa obráti na svoju novú závislosť: spinning. “Nie je to najľúbitejšia vec na svete, ale bola som nasávaná,” ​​povedala. “A teraz sa cítim tak úžasne, až to urobím. Takto som relaxovať po Cycle! “

– Správa Sharon Clott

Like this post? Please share to your friends:
Leave a Reply

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!:

63 − 53 =

map