8 Vyzerá to, že dokázať Zlatý glóbus Nominovaný Jennifer Lawrence je červený koberec Pro

Komplexné vystúpenie Jennifer Lawrence v roku potešenie môže mať vymenovanú nomináciu na Zlatý glóbus za najlepší herecký výkon v filmovej hudbe alebo komédii, ale nie je nič smiešne o štýle červeného koberca herečky. 25-rok-starý goofball môže byť náchylný k výpadu na hlavných ocenení ukáže, však nie je popierať, že to vždy robí v šatách, ktoré možno ľahko nájsť v každom dievčenskom skrini snov.

Za posledné kolo Hladné hry propagačné vystúpenie, kampaň Christian Dior sa prilepila k dramatickému mixu návrhov haute couture, ktoré vyzerajú ako elegancia parížskeho vkusu v dome. Lawrence sa nebojí premýšľať mimo podlahovej šatne. Ona tiež pravidelne experimentuje s hlbokými výstrihmi, kovovými tkaninami a kvetinovými vzormi, nehovoriac o svojej afinity k strategicky prispôsobeným pantušinám.

FOTOGRAFIE: Štýl červeného koberca Jennifer Lawrence

Takže môžeme očakávať, že hviezda, ktorá získala Oscara, opäť udeje na Globes túto nedeľu? Všetky značky ukazujú na áno.

Like this post? Please share to your friends:
Leave a Reply

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!:

− 2 = 4

map