9 dôvodov, prečo sme nadšení pre dnešnú večernú premiéru

Roztomilé mrchy sa dnes v noci vracia do televízie so svojou šesť zimnou premiérou v sezóne a nemôžeme sa dočkať, kedy sme našli naše obľúbené palice z vysokohorských drevín, odkedy sme ich naposledy videli v stredajšom letnom finále v auguste. To bolo, keď nakoniec lháři konečne zistili, že skutočná identita “A”, ich nepretržitého trápca počas rokov, bola iná ako bratranec Alison DiLaurentisovej, CeCe Drake. Iba sa ukázalo, že CeCe sa vlastne narodil Charles DiLaurentis, alias údajne mŕtvy brat Alison. Porozprávajte sa o zvrat.

Napriek tomu, že veľké “A” tajomstvo je nakoniec vonku, niet pochýb o tom PLL bude stále hádať s našimi hlavami, keď sa vrátime dnes večer (to by nebolo PLL ak nie, po tom všetkom). A ako vždy sme pripravení a čakáme viac. Tu je deväť dôvodov, prečo sme nadšení, keď vidíme, čo sa v dnešnej premiére premieta.

1. Prehliadka má za sebou päťročný skok do budúcnosti.
Nakoniec, lži sú nakoniec mimo strednej školy. Dnešný päťletý skok vpred znamená, že sa vrátia k Rosewoodu ako dospelí, s kariérou, novými láskavými záujmami, vysokoškolskými diplomami (pre niektorých) a čo je najdôležitejšie – viac tajomstiev, než by sme si mohli predstaviť.

pekný Little Liars 2
ABC Rodina / Andrew Eccles

SÚVISIACE S DANOU: Troin Bellisario na Roztomilé mrchy Premiéra sezóny: “V podstate je pilotom pre novú show”

2. Alison už nie je DiLaurentis.
Na konci letnej finále predstavenia sme videli, že Alison napísala svoje meno na tabuľu v prednej časti triedy. Ale k nášmu prekvapeniu, Rosewood je najnovší stredoškolský učiteľ chodí pani Rollins v týchto dňoch. Líbilo sa Alison za posledných päť rokov? A komu? A čo je najdôležitejšie, vie, čo sa deje v jej minulosti?

3. Musíme vedieť, či sa Aria a Ezra vrátia späť.
Hovorí, že Ezra nemá žiadnu budúcnosť. Aria mohla nájsť nový, trochu menej nápadný záujem o lásku (ak je to možné nájsť aj na show PLL). Najnovší propagačný trailer ukáže spoločne Ezru a Ariu, ale vyzerajú ďaleko od romantickej – čo nás vedie k názoru, že veľké odhalenie “A” mohlo byť príliš veľa na to, aby ich vzťah zvládol.

pekný Little Liars 1
Eric McCandless / ABC rodina cez Getty Images

4. V meste je nový darebák a tentoraz je to “on.”
Nechajte to na show, aby ste predstavili nového darebáka práve tak, ako sa konečne zbavil posledného. Čakali sme päť a pol ročné obdobia, kým na povrch privedieme “A”, ale lži – konkrétne Alison – stále nemôžu vynechať mučenie. Nová sezóna nás zaujíma, či posledný nepriateľ dievčat bude horší než ten naposledy a nemôžeme si pomôcť, ale pýtame sa, či niekto iný lhář má niekde skrytý tajomný brat.

5. Hanna je zapojená.
Nebuďte však príliš nadšení, nie je to to, čo si myslíte. Bohužiaľ, zdá sa, že Haleb skončil (#RIP). V promo tanečníku tejto sezóny je Hanna videná ako uzamykateľné pery s niekým iným a predvádza svojim priateľom lesklý diamantový prsteň. Nevieme si predstaviť, čo sa stalo tak zlým, že by sa Hanna a Caleb rozpadli – najmä po všetkom, čo prežili spolu.

Kto je pripravený na #prettylittleliars vrátiť sa??

Fotografie, ktorú vyslal Sasha Pieterse (@ sashapieterse27)

6. Caleb a Spencer sú BFF.
… alebo tak sa zdá. Ale naozaj, môže niekto na tejto show jednoducho zostať priateľmi? Existujú správy o tom, že Spencer a Caleb môžu mať trochu niečo extra vo svojich vzťahoch. Je Hanna v poriadku? A čo myslí Toby?

7. Aria sa stále dostáva do problémov.
Zdá sa, že Aria urobila niečo zlé, a najnovšia inkarnácia “A” to všetko vie. Myslela by si, že by sa už dosť naučila, aby zostala rovná a úzka po tom, ako bola zapojená do toľkých prípadov vraždy, ktoré sme prehrali pred pár obdobiami.

JAN 12 na @abcfamily (zmena na Freeform) galz sú späť & Aria má novú hračku … veľmi želanú selfie palicu. 8 dní chlapci! # 5yearsforward

Fotografie vyslaná Lucy Hale (@lucyhale) na

SÚVISIACE: 16 nových vystúpení na sledovanie v januári 2016

8. Emily vypadla z vysokej školy a priniesla s ňou veľký tajný domov.
Keď splní svoje sny o tom, že sa dostaneme na vysokú školu v Kalifornii, zistíme, že Emily život bol obrátený hore nohami, keď bol jeho otec zabitý v boji. Ukázalo sa, že vysoká škola nie je to, čo očakávala – a ona sa vráti do Rosewoodu ešte viac batožiny, než keď odišla.

Kto miluje nový plagát # 5 rokov? #PLL

Fotografie, ktorú poslal Shay Mitchell (@shaym)

9. CeCe Drake – aka Charlotte DiLaurentis – je späť.
Po letnej finále sme nemali žiadnu predstavu o budúcnosti CeCe. Či už dostala trest za svoje skrútené zločiny alebo získala pomoc, ktorú tak zúfalo potrebovala, vieme, že je schopná čokoľvek. A nemôžeme sa pýtať, či má niečo spoločné s novým darebákom v meste.

Tune to Freeform (predtým ABC Family), dnes večer o 8:00. ET sa pozerať na zimnú premiéru Roztomilé mrchy.

Like this post? Please share to your friends:
Leave a Reply

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!:

11 − = 3

map