$ 9 Nadácia Issa Rae prisahá

Issa Rae
Getty Images

Kahlana Barfield Brown

Jún 07, 2018 @ 9:00 hod
Každý produkt, ktorý sme vybrali, bol nezávislým výberom a hodnotením nášho redakčného tímu. Ak uskutočníte nákup pomocou príslušných odkazov, môžeme získať províziu.

Herečka a herečka neistý tvorca definuje krásu podľa vlastných podmienok…

Ako ste sa cítili o vašom vzhľade, keď ste boli mladší? Cítil som, že som nebol zastúpený krásnymi čiernymi ženami, ktoré som videla na televíznej obrazovke. Myslím si, že som ju internoval z raného veku bez toho, aby som si to uvedomil. Moja mama, ktorá je svetlá, vždy povedala mojej sestre a mne, aké sú krásne čierne ženy s tmavou kožou. Povedal by som: “Mami, ty nevieš, pretože nevyzeráš ako ona.” Chcela pochopiť a pokúsila by sa nás inak presvedčiť, ale v 90. rokoch sa Aaliyah rozpadala a ženy s veľkou kožou boli krásou standard.

Kedy ste sa začali prijímať? Pravdepodobne nie až po vysokú školu, v čase, keď som dostal svoje šľapky. Bola som unavená sediac okolo, ako: “Běda som ja.” Nemal som záujem o tieto rozhovory.

SOUVISLOSTI: Ako získať Issa Rae’s Emerald Green Cat Eye

Zaujímalo by ma, či ste sa narodili s týmito dokonalými zubami! Nie, dievča. Nebol som. V skutočnosti som mala medzeru, ktorá ma veľmi vedomá. Nebolo to tak veľké, ale keď máte súrodencov, všetko rozširujú. Môj brat a sestra by povedali: “Pád do rozdielu Jo-Issy.” To bolo tak neuctivé (smiech). Takže som dostal rovnátka a ja som ich mal dlho.

Vždy ste nosili vlasy prirodzene? Mám to, ale odolal som tomu. Keď som bola na strednej škole, prosila som moju mámu, aby som si uvoľnila a vlasy mi vypadli. Takže som bol nútený byť prirodzený a bol som hanbený. Bol by som nosiť mikinu alebo šál, aby som skryl moje vlasy. Až do vysokej školy som videl veľa sebavedomých čiernych dievčat, ktoré nosili vlasy prírodné v areáli školy, a bolo to krásne. Pomyslel som si: “Prečo sa hanbím, že mi vlasy vyrastajú z hlavy?”

Oslobodzuje sa od toho, aby sa viac necítil viazaný na názory iných. To je. Prečo by som sa chcela zmeniť niekoho iného? Dostanete sa do bodu života, kde ste ako: “Nechcem sa meniť. Som, kto som.”

VIDEO: Hack Issa Rae je Makeup Artist prisahá pre Fuller Brow

Ako sa cíti byť tvárou značky krásy ako CoverGirl? Mladé dievčatá sa môžu vo vás predstaviť. Je to smiešne – nemyslím na seba samého, pokiaľ ide o štandardy krásy. Dokonca sa ani nepokúšam byť samozvaním. Mám toľko ďalších vecí. Som bystrý. Ja som hovno. Moja deklarácia o tom, že som hovno, nepochádzala z môjho vzhľadu, ale pochádzala z toho, o čom som. Takto je krása poslednou vecou v mojej mysli, ale ja som lahodná ako šuk. Myslieť si, že mladé dievčatá môžu cítiť, že to spôsobuje lichotivosť. Byť zastúpený je v pohode, ale dúfam, že chcú viac než to.

Pre ďalšie príbehy, ako je tento, vyzdvihnúť júlovú emisiu V štýle, k dispozícii na novinových stánkoch, na Amazon, a pre digitálne stiahnutie 8. júna.

Issa je 4 krása musí mať

Like this post? Please share to your friends:
Leave a Reply

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!:

+ 89 = 98

map