9 veci, ktoré ste nevedeli o Ryanovi Guzmanovi za chlapec vedľa dverí

Ryan Guzman, máte oficiálne našu pozornosť. Chlapec vedľa dverí herec, ktorý hviezdou spolu s Jennifer Lopez vo vzrušujúcom filme (a dokonca sprevádzal herečku do Zlatých glóbusov), najprv vyrazil na scénu v roku 2012 Urýchliť revolúciu ako neuveriteľne sexy Sean a odvtedy sme od neho nevzali. A hoci nie je žiadnym tajomstvom, že Guzman je horúci, horúci, horúco (pozri jeho neuveriteľnú postavu v celej svojej sláve nižšie), je veľa o hercovi, ktorý možno neviete. Dostali sme sa s Guzmanom, aby sme sa dostali do toho, ako sa dostal do herectva, čo robí v prestávke, a niektoré šťavnaté úlohy na JLo. Prečítajte si o všetkých podrobnostiach:

FOTOGRAFIE: Najhorúcejšie Celebrity Dads

1. Má radosť a kreslenie.“Robím veľa písania a tvorby [v mojej prestoje],” hovorí. “Takže či už je to skript, poézia alebo krátke príbehy, alebo dokonca aj kreslenie a maľovanie, aj ja to robím takýmto spôsobom, takže len tak zostávam kreatívnym a pamätajúc na prácu a rastúcimi rôznymi typmi umenia. udržte ma zaneprázdnený. “

2. Presťahoval sa do L.A., aby sa stal bojovníkom zmiešaného bojového umenia (MMA).“Prišiel som do LA bez úmyslu konať, len som chcel, aby som pokračoval v kariére MMA a urobil nejaké modelovanie, ktoré by to mohlo financovať.” Našťastie modelovanie viedlo k reklamám, ktoré Guzmanovi dali chybu.

3. Akonáhle sa rozhodol, že chce byť hereckým, nestratí čas nájsť vedúcu úlohu.“Po tom, ako som sa učil a čítal som o tom, ako sa dostať do priemyslu, podpísal som s manažérom a dva mesiace – nie, deväť mesiacov po presťahovaní sa do L.A., rezervoval som prvé vedenie ako Sean Urýchliť revolúciu.”

ryan Guzman
Sam Emerson / Summit Entertainment / zdvorilosť Everett Collection

4. Najprv sa stretol s Jennifer Lopezom vo svojom dome.“[Najprv som sa stretol s Jenniferom] na stole čítal,” hovorí Guzman, “bola skutočne na zemi, myslím, že v jej úžasnom, úžasnom, úžasnom krásnom dome, viete, to bolo zase neskutočné , kde ste v tejto snovskej krajine svojho domu a zistíte, že osoba, ktorá v ňom žije, je v skutočnosti pravidelná, chladná, skutočná osoba na zemi. “

5. Pripravil sa na svoju úlohu Chlapec vedľa dverí výskumom sériových vrahov.“Robil som veľa výskumov o rôznych sériových vrahoch, pretože mám pocit, že sérioví vrahovia sú ľudia, ktorých nikdy nevidíte, sú to títo ľudia, ktorí rozdávajú tento falošný život, tento falošný postoj a hrajú túto hru s ostatnými ktoré sú okolo nich a skrývajú svoju pravú povahu a pomaly, ale určite, vypustili svoju pravú povahu. “A potom konečne, keď ľudia zistia, že sú skutočne zlé, je to príliš neskoro.

SÚVISIACE: Pozrite si štýlové Jennifer Lopez Chlapec vedľa dverí Tlačové turné

6. Jeho sexuálna scéna s Lopezom bola po prvýkrát nahá na kameru.“Bolo to extrémne nepríjemné, je to jediný čas, kedy som sa dostal nahý pred všetkými ostatnými – ako kamera, dosť chlapíkov až po kamerového človeka, operátora a boom operátora. stretol som sa týždeň a pol predtým a hľa, hľa, som tu, všetko a zároveň to robím priamo pred Jennifer, ktorá – ona je to, kým je.

7. Keď príde na dnešný nočný odev, má rád dievča, ktoré trochu zanechá fantáziu.“Viem, že veľa dievčat je v dnešnej dobe, viete, začína ukázať trochu viac kože, ale viem o mne – nemôžem hovoriť za všetkých chlapcov – keď skrývaš trochu viac, robí to niečo pre mužov , “Hovorí Guzman. “Je to spôsob, akým človek divoce poháňa – či už je to pekné šaty alebo nejaké pekné šaty, ktoré vás pútajú.”

8. Nevidí sa ako symbol sexu.“Cítim sa poctil (považujem sa za symbol sexu),” hovorí Guzman. “Nebudem klamať, je to trochu podivné .. Jo, pretože keď sa pozerám do zrkadla, vidím niekoho, kto je hlúpy a idiotský, ako som povedal, dole, aby som mal dobrý čas, ale ak iní ľudia vnímajú mi iný a najmä takým spôsobom, nebudu s tým očividne bojovať. “

9. Miluje Sam Smith rovnako ako ostatní.[Nespávam karaoke], ale keď som sám, ide som na niečo ťažké a tak som zobrala tak silno, že sa nepočujem. Je to niečo čokoľvek Sam Smith. Zavrel som oči a želal som, aby som mohol spievať ako on. “

FOTKY: Najhorúcejšie Celebrity Abs

Like this post? Please share to your friends:
Leave a Reply

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!:

69 + = 71

map