A za zákulisím sa pozrite na širšie mestské kostýmy tejto sezóny

Abbi Abrams a Ilana Wexler sa nikdy nevyhýbajú riziku. Či je to v ich láske žije, kariéra voľby, alebo dokonca ich skrine, nie je to, čo hovorí Široké mesto‘S elektrický duo bude ďalej – a to je to, ako sa nám to páči. V tejto sezóne sme videli postavy, ktoré zohrali spoloční tvorcovia, Abbi Jacobson a Ilana Glazerová – bojujúc cez Ameriku Trumpa a snažia sa zistiť, kto sú a čo robia v živote. A ako vždy nosili na ceste bláznivé oblečenie.

SÚVISIACE S DANOU: Abbi Jacobson na Sex Toys, Široké mesto, a Bleeping Out Donald Trump

“Toto je obdobie, v ktorom sa Abbi a Ilana obaja začínajú osviežiť,” hovorí kostýmový dizajnér Staci Greenbaum v zákulisí videa o šatníku šou na vrchole. Neexistoval žiadny nedostatok vonku súborov, keď sa dostali do pôvodného stavu. Z Ilana je bunda s džínsy predstavovať tváre dôležitých žien v jej živote do epizódy flashback 2011, ktorá nám dala voľný ľudia na sebe a zbytočne opotrebovaný Abbi, obloha bola limitovaná módou.

SÚVISIACE VIDEA: Široké mestské hviezdy o význame ich priateľstva na sérii

Najpamätanejšie oblečenie na vrchole boli nepochybne sedem vzhľadov, ktoré každá postava nosila počas výletu do spoločenstiev v oblasti odchodu do dôchodku na Floride. “Legrační vec na oblečení z Floridy bola, ako sme vyzerali trochu roztomilý – nie sú proste smiešne, “hovorí Glazer a poukazuje na to, že inšpirovaná epizóda vyzerá ako celkový štýl predstavenia. “Ak je móda umenie, ktoré nosíte, máme na sebe jemnú, odtienenú komédiu.”

SÚVISIACE: Ako kopírovať dokonalý štýl Ilanu Wexlera z Široké mesto

Stlačte prehrávanie na video vyššie pre exkluzívny prvý pohľad na kostýmy vystupoval na práve-zabalené sezóny štyri Široké mesto, a chytiť epizódy, aby prežili kúzlo.

Like this post? Please share to your friends:
Leave a Reply

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!:

+ 78 = 81

map