Adidas Nakoniec vyrobil tenisku Zissou z The Life Aquatic

Je to vzácnejší druh ako jaguár žraloka a páry zvlášť dobre s červenou čiapkou.

Počas víkendu priniesla Adidas spoluprácu našich snov na život tým, že uvoľnila 100 párov topánok Zissou Životný vodný slávu na hudobnom festivale We Love Green v Paríži. Napriek tomu, že Bill Murray nebol schopný predviesť svoju úžasnú kombináciu modrej kombinézy, Seu Jorge, ktorý sa vo filme zúčastnil a za účasť na festivale vystúpil niekoľko singlov z jazyka Bowie v portugalčine.

SPOJENÉ: 9 oblečenie inšpirované znakmi Wesa Andersona

Životný vodný môže byť jedným z menej podceňovaných filmov Wesa Andersona, ale chceli sme žiť v jeho tlmenom farebnom pláne a pelagickej scenérii presne takým istým spôsobom, ako jedného dňa dúfame, že sa dostaneme do jasne maľovaného domu Archer Avenue v Tenenbaums. Tieto tenisky značky Zissou robili takmer veľké štylistické vyhlásenie ako červená Adidas tepláková súprava Chas Tenenbaum alebo originálne pečiatkované kufre Darjeeling Limited v našej mysli a fanúšikovia odzneli náš nálad – rok po prepustení filmu, žiadosť o vytvorenie tenisiek značky Zissou Adidas pre obehované masy, ale nebolo pravdepodobné, že by sa to vtedy stalo plodným. Koniec koncov, originálny dizajn, na ktorom sa zakladal, boli tie, ktoré boli vytvorené na oslavách olympijských hier v roku 1959, ale boli postupne vyradené, keď vrcholili v 80. rokoch.

VIDEO: Bill Murray je opäť hviezda March Madness

Je samozrejmé, že niekoľko 100 párov prepustených počas víkendu sa pravdepodobne dostalo na eBay, kde predpokladáme, že pôjdu dvojnásobok pôvodnej ceny. Momentálne čakáme na slovo od spoločnosti Adidas, kedy budú tenisky k dispozícii pre našich ostatných obyčajných smrteľníkov, ale do tej doby by vás webový obchod s témou Steve Zissou na adrese wes-anderson.com mal držať.

Like this post? Please share to your friends:
Leave a Reply

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!:

81 − = 75

map