Adrian Grenier zdieľa svoju obľúbenú pamäť od natáčania Ďábel nosí Pradu

Je ťažké uveriť, ale bolo to celých desať rokov od chvíle, keď Miranda Priestly najprv zadrhla svoje pery na svojho nízkeho asistenta Andyho Sachsa Diabol nosí pradu. Ale pre módne dievčatá všade, film – ktorý nasleduje po chytrých, rozhodne nešikovných severozápadných absolventoch (Anne Hathaway), ktorí pristupujú k práci (ten “milión dievčat by zabíjali”) pomáhajú šéfredaktorovi vysoko módneho lesklého (Meryl Streep) – je to dnes rovnako relevantné.

Takže keď sme nedávno prehovorili s Adrianom Grenierom na udalosti Naked Juice, ktorá mala zvýšiť povedomie o hladomore v NYC, museli sme požiadať herecka, ktorý v roku 2006 vystupoval ako Nate, priateľka šéfkuchára Andyho – čo sa mu najviac páčilo pri príprave filmu, pri príležitosti svojho výročia. “Nebudem klamať, potešil som si manipuláciu s hrncami a panvami,” povedal. “A pretože milujem variť, vlastne som vedel, ako môžem chodiť okolo seba, takže som sa naozaj tešil, že môžem variť pre Annu Hathawayovú.” Cue kolektívu awws.

SÚVISIACE: Pozri Čo hviezdy nosili na premiére Diabol nosí pradu pred 10 rokmi

A keďže Nate úplne objíma Andyho sardistický človeka vo filme, robí sa Grenier sám o to, čo ženy nosia? “Myslím, že všetci sa o to zaujímajú, aj keď ich možno neuznávajú,” povedal. “Moje najväčšie zjavenie prišlo v mojej polovici 20. storočia, keď som si uvedomil, že keď sa mi páči, keď sa žena oblieka, pravdepodobne by som mala urobiť to isté. Vtedy som sa rozhodla začať obliecť lepšie a zapliť trochu viac, len trochu, nie celú dobu. “

 

Pozrite sa na niektoré filmy makeovers-počítajúc do toho Diabol nosí pradu-V videu vyššie.

Like this post? Please share to your friends:
Leave a Reply

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!:

+ 73 = 79

map