Adrienne Bailon a Izrael Houghton “Ja robím” v Paríži

Niekoľko mesiacov po ich účasti v Paríži sa Adrienne Bailon a Izrael Houghton vrátili do mesta Lásky, aby sa spojili s uzlom. Včera pár povedal, že “robím” v hoteli Plaza Athénéel vo francúzskom hlavnom meste, zatiaľ čo je obklopený rodinou a priateľmi, podľa E! online.

33-ročná herečka a spoluobčan Skutočný sa zaoberala so speváčkou a skladateľkou, ktorá sa vrátila v auguste, keď vyriešil otázku počas svojej dovolenky v Paríži. Ona ukázala svoj obrovský nový diamant na Instagram, zatiaľ čo Eiffelova veža zažiarila v pozadí.

Vy. Me. oui.

Video vyslané Adrienne Bailon (@ adriennebailon) dňa

Šťastný pár zbytočne nerozhodol plánovať svoju svadbu! Po prvé mali v Hollywoode zábavnú párty v Paríži, kde Bailon nosil biele šaty s krajkovou bielou krajkou. Nemohla pomôcť, ale prekvitala svojho snúbenca na Instagram, keď zdieľala obrázky z tejto príležitosti: “Vyberám ťa a ja si ťa vyberiem znova a znova a bez a bez pauzy, bezpochyby v srdci. Budem vás stále vyberať. # HappilyEverHoughton. “

SÚVISIACE: Adrienne Bailon už stratil 15 libier za svoju svadbu

Vyberám si teba. A ja si vás vyberiem znova a znova a znova. Bez pauzy, bez pochýb, pri tlkote srdca. Budem vás stále vyberať. #HappilyEverHoughton #HappinessNeverGoesOutOfStyle #ExistToBeHappyNotToImpress �� Oh, môj šťastný srdce … FYI Sme tak neskoro, že posielam tieto obrázky, pretože … Za posledné dva dni som bol v Paríži a vždy som sa pokúsil o príspevok skončím zaspávanie s mojim telefónom v rukách. Lol. #MajorFail #JetLagStruggle je TOO REAL!

Fotografie vyslaná Adrienne Bailon (@ adriennebailon) dňa

Ako sladké je byť milovaný tebou … �� @ ihoughton Checkout exkluzívne fotky & deets našej oslavy v časopise @People. Odkaz v bio. Tak radi sa s vami zdieľate! Tip: Existuje niekoľko nápadov na zábavu! Besos xo #HappilyEverHoughton Miloval môj parížsky tortu @ houseofpastry!

Fotografie vyslaná Adrienne Bailon (@ adriennebailon) dňa

Nakoniec veľký deň prišiel včera. Bailon a Houghton zviazali uzol vo večernom obrade, zatiaľ čo ich priatelia a rodina sledovali. Blahoželáme šťastnému páru! Nemôžeme čakať, kým v svadobných šatách uvidíme fotografie novej pani Houghtonovej.

VIDEO: Ako Accessorize pre zimnú svadbu

Like this post? Please share to your friends:
Leave a Reply

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!:

42 − = 41

map