Adrienne Bailon už stratila 15 libier za svoju svadbu

Ak potrebujete nejakú inšpiráciu pred svadbou, nehľadajte nič viac ako herečka Adrienne Bailonová. Nevesta, ktorá mala byť práve odhalila, že stratila najmenej 15 libier, čo dáva fanúšikom úchvatný pohľad na jej tónovanú postavu. Ako to urobil 33-ročný? Pripisuje jej úspech výrobku nazvanému Fit Tea.

“No ľudia, stratili som 15 libier a počítať! Nie je možné zastaviť. Neprestane. Zameraný! Ha, “napísala na Instagram. “V šatni je vždy čas čaju! Milujem môj detox s @fittea! Pripojili ste sa ku mne ?! Je to 1. november! Ideálny čas na začatie! Zostaňte klasický lol. XO. “

H EL L O N O V E M B E R ♥ # Ad dobre ľudia, stratil som 15 libier a počítam! Nie je možné zastaviť. Neprestane. Zameraný! Ha. V šatni je vždy čas čaju! Milujem môj detox s @fittea! Pripojili ste sa ku mne ?! Je to 1. november! Ideálny čas na začatie! Zostaňte klasický lol. XO #TeaTime #FitTea #Detox

Video vyslané Adrienne Bailon (@ adriennebailon) dňa

SÚVISIACE: 4 pred-svadobné tréningy, aby vás v tvare pred vašou svadbou

Bailon, ktorý bol s výbuchom plánovať svoju nadchádzajúcu svadbu s Izraelom Houghton, tiež ukázal svoju novú šatňu na Skutočný, čo je v podstate veľkosť celého nášho bytu. Závažné #góly.

“Ďakujem vám za všetky vaše povzbudzujúce slová!” Pokračoval bývalý Cheetah Girl.

Pred niekoľkými týždňami nás Bailon zaobchádzal s fotografiami svojej svadobnej sprchy s parížskymi motívmi na Fig & Olive v New Yorku, kde spolu s Houghtonom spoločne predstavovali sériu milostných obrázkov.

Ako sladké je byť milovaný tebou … �� @ ihoughton Checkout exkluzívne fotky & deets našej oslavy v časopise @People. Odkaz v bio. Tak radi sa s vami zdieľate! Tip: Existuje niekoľko nápadov na zábavu! Besos xo #HappilyEverHoughton Miloval môj parížsky tortu @ houseofpastry!

Fotografie vyslaná Adrienne Bailon (@ adriennebailon) dňa

Vyberám si teba. A ja si vás vyberiem znova a znova a znova. Bez pauzy, bez pochýb, pri tlkote srdca. Budem vás stále vyberať. #HappilyEverHoughton #HappinessNeverGoesOutOfStyle #ExistToBeHappyNotToImpress �� Oh, môj šťastný srdce … FYI Sme tak neskoro, že posielam tieto obrázky, pretože … Za posledné dva dni som bol v Paríži a vždy som sa pokúsil o príspevok skončím zaspávanie s mojim telefónom v rukách. Lol. #MajorFail #JetLagStruggle je TOO REAL!

Fotografie vyslaná Adrienne Bailon (@ adriennebailon) dňa

Krátko potom, ako sa Bailon odviezol do Paríža – kde sa spolu s Houghtonom zapojila – oslávila svoje narodeniny a nemohla prestať prehliadať svoj 8-karátový smaragdovo rezaný diamantový zásnubný prsteň v hodnote približne 750 000 K.

33 ✨ Pohľad do tohto nového roka života s takou vďakou a vzrušením do budúcnosti! Ďakujeme za všetky vaše krásne priania k narodeninám. Moje srdce je tak plné. Ďakujem Pánovi za ďalší rok! # October24 #BornDay #Scorpio

Fotografie vyslaná Adrienne Bailon (@ adriennebailon) dňa

Predpokladáme, že sa sny naozaj splnia!

Like this post? Please share to your friends:
Leave a Reply

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!:

83 − = 73

map