Age-Wise štýl: hľadanie správneho páru džínsy

janStyleMódna riaditeľka Cindy Weber Cleary je módny redaktor za posledných 20 rokov. Netreba dodávať, že na ceste zachytila ​​nejaké triky. Chyťte tu stĺpec tu každý týždeň o tom, ako tipy tipy a tajomstvá štýlu na jej obľúbené, nadčasové štýly. Tento týždeň sme čitateľom poskytli možnosť požiadať o štýl Cindyových otázok na Facebooku. Tu Cindy reaguje na jedného šťastlivého čitateľa. Prejdite na našu Facebook stránku a odošlite predstavu o ďalšom stĺpci Cindyho!

Q. “Existujú určité štýly džín, ktoré by žena, ktorá mala viac ako 45 rokov, nemala nosiť? Mám údaj o presýpacích hodinách. Čo by som mal hľadať? “

Kto môže niekedy zabudnúť na slávne video “Mommy Jeans” V sobotu večer naživo? Všestranné, plnené, váhavé a veselé nezaujímavé zozadu, mamičky sú každá nočná mora ženy v strednom veku.

Nakupovanie na džínsy môže byť náročné! Toľko štýlov, umývadiel a detailov na výber … ale vždy by ste mali začať s fit.

Čiara presýpacích hodín zvyčajne znamená malý pás a širšie boky, čo sa stane aj mojim typom postavy. Pozrite sa na štítky, ktoré hovoria “uvoľnené” alebo “zakrivené fit”, čo znamená, že budú trochu väčšie v oblasti bedra a stehna a určite budete chcieť stretch denim tak, aby nemali medzeru v páse, ideálne asi 70% bavlna / 30% lycra. Môžete si vybrať chudé nohy, rovnú nohu alebo štýl nohavíc, v závislosti od vašich osobných preferencií. Zistil som, že džínsy v štýle priateľa vyzerajú trochu nepríjemne, pokiaľ nie ste celkom tenké. Stredný vzostup, ktorý dopadá hneď pod pás, je všeobecne najviac lichotivý pre ženy staršie ako 45 rokov, ako sú Julianne Moore, Sharon Stone a Salma Hayek (vyššie). Tu je niekoľko mojich obľúbených stredných vzostupov:

081914-CWC-denim-embed1-480.jpg
Zdvorilosť (3)

Zľava: MIH, 235 dolárov, matchfashion.com; J.Crew, 115 dolárov, jcrew.com; Tory Burch, $ 185, toryburch.com

Mám tiež rôzne džínsy na nosenie s rôznymi výškami päty. Pre dokonalú štíhlu siluetu ich môžete zakúpiť zvlášť dlho a nosiť ich s vysokou pätou. Ak uprednostňujete byty, držte džínsy na členku alebo, ak sú vaše nohy pomerne krátke, vyberte orezaný štýl, ktorý zasiahne členku – alebo ich vezmite do krajčíra, ktorý má byť lemovaný.

Pokiaľ ide o umývanie, radšej čistý tmavý, ktorý môže byť oblečený nahor alebo nadol a je najvhodnejší pre prácu. Môžete nosiť mierne vyblednuté alebo dokonca umelé umývanie pre viac nepríjemné situácie, ale ja by som vám odporučil zlepšiť vzhľad spárovaním s niečím veľmi klasickým na vrchole, ako je sako, biela košeľa, rolák a čerpadlo, klin alebo boot. (Nenoste džínsy s teniskami alebo vyzeráte ako turisti.)

081914-CWC-denim-embed2-480.jpg
Zdvorilosť (3)

Zľava: J Brand, 170 EUR, net-a-porter.com; Acne Studios, 230 dolárov, net-a-porter.com; Rám Denim, 238 dolárov, intermixonline.com

V neposlednom rade, podrobnosti. Nepoužívajte ťažké šitie a fantastické vreckové detaily, “rozkroky” v rozkroku, silné drvenie, moto-inšpirované kolená, patchwork, cudzie švy, ľubovoľné špendlíky alebo efektné povrchy … Keep it simple.

Ako kedysi povedal Karl Lagerfeld: “Môžete byť najsmutnejšou vecou na svete v tričku a džínsoch – je to len na vás.”

Čítajte ďalej a nakupujte niekoľko ďalších obľúbených štýlov.

081914-CWC-denim-embed3-480.jpg
Zdvorilosť (3)

Zľava: NYDJ, $ 130, nydj.com; Ann Taylor, $ 60, anntaylor.com; Levi’s, $ 78, levi.com

Like this post? Please share to your friends:
Leave a Reply

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!:

70 − = 69

map