Ak chcete osláviť neskoré narodeniny Šarona Tateho, pozrite sa na tieto nádherné fotografie

Krásna Sharon Tate by dnes mala 73 rokov. Bzačína s jej filmovým debutom v thrilleri z roku 1966 Oko diabla. Tjeho nádherná herečka dokázala zapadnúť do slávnej kariéry do 26 rokov svojho krátkeho života. Za svoju úlohu získala nomináciu na Zlatý glóbus Údolie bábik, a stretol sa s manželom Romanom Polanským počas práce s ním vo filme z roku 1967 Fearless Vampire Killers. Tate sa tiež objavil vo filme 12 + 1, ktorá bola prepustená v roku 1969 po jej predčasnej smrti.

Herečka a modelka bola známa svojou krásou, ktorá sa objavuje vo viacerých časopisoch a pripomína dnes ako ikonu módy 60. rokov. “Nikdy som nevidel ženu, ktorá by mohla zastaviť prevádzku s jej krásou ako Sharon,” uviedol Warren Beatty v knihe Sharon Tate: Spomienka (25 dolárov, amazon.com).

Jej dobrá láska sa spomína rovnako, s priateľmi a spolupracovníkmi pripomínajúc jej sladkú dispozíciu. “Jej vnútorná krása nahradila jej vonkajšiu krásu, ak si dokážete predstaviť,” povedala jej spoločná hviezda Patty Duke.

SÚVISIACE: Sestra Sharona Tateho nám pripomína, prečo nemôžeme prestať sa pozerať na tieto nádherné fotky herečky

Oslavujte tento špeciálny deň tejto hviezdy tým, že sa pozriete späť na tieto úžasné fotografie z jej úžasnej, ale príliš krátkej kariéry.

Like this post? Please share to your friends:
Leave a Reply

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!:

− 1 = 5

map