Ak máte 12 dolárov, Zendaya našla jarnú zbierku, ktorú potrebujú šatníky

Vtáky čuchajú, kvety kvitnú a predtým, ako ju poznáte, bude vaša jarná šatňa pretekať peknými pastely a boho-chic designmi. Prečo? Naša obľúbená štýlová hviezda Zendaya vyskúšala jarnú kolekciu s Boohoo, a to, legit, má všetko, čo potrebujete na to, aby ste zostali elegantní bez toho, aby ste v tejto sezóne maximalizovali vaše kreditné karty. V editore Zendaya nájdete trendy za menej ako 12 dolárov a nič viac ako 100 dolárov.

Čo je ešte lepšie? Štýlové figúrky sa môžu nosiť takmer kdekoľvek. “Vždy som rád premýšľal o koncepcii obliekania,” hovorí výlučne Zendaya V štýle. “Mám pocit, že je dôležité, aby každý kus, ktorý som si vybral, mal takú všestrannosť, aby ľudia mohli získať najväčšiu podobu svojho vzhľadu.” ja

zendaya Edit Stripe Maxi Duster Coat
Zdvorilosť
boohoo
$ 30

NAKUPUJ TERAZ

znamená, kto nemá rád nájsť kus, ktorý sa dá nosiť na stretnutie a na víkendy? Stačí sa pozrieť na všestranný výstroj (vyobrazený vyššie) z kolekcie. Zendaya je fab stylista zákona Roach dal pastel dohromady. A všetko, čo môžeme povedať, sú ciele na jar, ľudia.

SÚVISIACE: 12 Zendaya’s Favorite Things

zendaya Edit Stripe Satin Ruffle Maxi Dress
Zdvorilosť
boohoo
$ 53

NAKUPUJ TERAZ

Žijeme aj pre možnosti zahrnutia veľkosti, ktoré sa pohybujú od 4 do 22. Takže pokračujte a nakupujte The Zendaya Edit, ktorý je naživo na webovej stránke spoločnosti Boohoo.

Like this post? Please share to your friends:
Leave a Reply

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!:

82 − = 72

map