Ak máte jemné vlasy, tento kondicionér zmení všetko

Pre našich 23. výročie Best Beauty Buys sme sa zaoberali vedúcimi dermatológmi, výtvarnými umelcami, kaderníkmi a manikérmi, aby sme zistili, ktoré výrobky nemôžu dostať. Hlasy sú v: budete chcieť vyčistiť polici pre týchto 165 kozmetických meničov.

Slovo kondicionér nemusia mať štyri písmená, ale už roky je v hornej časti môjho zlého zoznamu.

Bol som vysokoškolský študent, keď som prvýkrát zistil, že kondicionér a moje detské jemné pramene boli prísahou nepriateľmi. Alebo možno lepší termín by bol frenemies, pretože každý z nich som sa snažil sľúbil bez hydratácie, ale žiadna z nich by nemohla dodať.

SPRIEVODCA: 7 Účesy, ktoré pridávajú objem do jemných vlasov

Takže roky som vynechal kondicionér, alebo – ak moje vlasy naozaj, naozaj potreboval to – použil to len na moje konce. Moje vlasy postrádali lesk a odraz, ktoré pochádzajú z super hydratovaných vlákien, ale hej, bolo to lepšie ako hľadanie úplne deflované.

Ale v týchto dňoch môžem mať svoj koláč a tiež aj jesť. Lístok prešiel na penový vzorec, ktorý je svojou povahou oveľa ľahší, než akýkoľvek krém mohol nikdy tvrdiť. Moja zmes výberu? Pantene Pro-V Foam Conditioner ($ 6; target.com), ktorý je dodávaný v šiestich rôznych odrodách.

Môj obľúbený, ako ste si možno myslel, je volumizing vzorec. Rozprašujem veľké množstvo golfových loptičiek v dlani predtým, než ju rozložím z koreňa na špičku. Konečným výsledkom sú veľké, skákacie, zdravo vyzerajúce vlasy podobné tomu, čo by ste videli v šampóne (alebo, uh, kondicionér) komerčné. A to, moji kolegovia s jemnými vlasmi, je to, čo prinieslo tomuto produktu veľkú víťazku v našich 2018 Best Beauty Buys Awards.

Like this post? Please share to your friends:
Leave a Reply

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!:

94 − 88 =

map