Čakanie je napokon — Gucci Makeup Line je teraz k dispozícii!

Celé leto sme čakali a moment konečne prišiel — Gucci je prvý make-up line teraz k dispozícii! Správy o blížiacej sa kráse sa začali v máji, keď značka oznámila, že Charlotte Casiraghiová je tvárou krásy Gucci a luxusné balenie spárované s každým z módnych farieb určite nijako nesklamalo tým, že prinesie dráhu dráhy do každodennej rutiny , “Pre mňa je krása a móda vždy spojená, neexistuje bez druhého,” hovorí kreatívna riaditeľka Frida Gianniniová. “Makeup je kľúčovým prvkom výstavy dráhy Gucci. Oči, koža, pery – sú to ako doplnky, všetci pracujú spoločne, aby vytvorili nezameniteľný vzhľad.”

Štítok prenasledoval tento bod doma tým, že nám dúfam, že sa na premiére v Miláne v jarnom roku 2015 v móde v Miláne prejaví úžasný rozsah a teraz sme sa pozreli na celú škálu lístkov. , Obzvlášť milujeme laky s vysokým leskom na nechty (29 dolárov každý, saks.com), ktoré sú vybavené trojuholníkovými štetinovými štetinami, aby sa zabezpečilo čo najhladšie a najuniverzálnejšie pokrytie bez toho, aby ste chodili do salónu.

SÚVISIACE S PRÍBEHOM: Gucci je pripravovaná Makeup Line Is doslovne Prispôsobiť sa pre licencie

Giannini, ktorá sa môže pochváliť viac ako len peknými farbami a exteriérovou výzdobou, chcela, aby výrobky dodávali kvalitné povrchové úpravy, a tak sa spojila so značkovým výtvarníkom make-upu Patom McGrathom, ktorý je tiež kozmetickým umeleckým riaditeľom značky, aby vytvoril každú formu. “Vízia Fridy bola jasná, hľadala kolekciu určenú na to, aby patrila k makeup artistovej súprave, ale bola aj dôveryhodným kozmetickým produktom ženy,” hovorí. “Strávili sme dlho zdokonaľovanie presnej rovnováhy technológií a dokončovania, sú tak profesionálne, že sa dajú použiť v zákulisí alebo keď ich žena bez námahy používa doma.” Pravdepodobne sme nemuseli zvládnuť dokonalé zručnosti McGratha celkom ale ako sa hovorí, prax je dokonalá a s čím sa dá lepšie praktizovať ako Gucciho bohaté, miešateľné vzorce? Nakúpte celú líniu teraz na stránkach saks.com!

FOTKY: Pozri Hviezdy nosia Gucci

Like this post? Please share to your friends:
Leave a Reply

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!:

+ 46 = 51

map