Aké je to, ak chcete hrať asistenta na obrazovke Anne Hathawayovej? Interná hviezda Christina Scherer hovorí všetkým

Od chvíle, keď Anne Hathawayová zdobila obálku V štýleseptembra, aby diskutovala o svojom novom filme, The Intern, odpočítali sme dni, kým sa film nedostal do divadiel. Piatok je nakoniec ten deň – a Hathaway hrajú ako zakladateľ online módnej firmy a Robert De Niro hrá 70-ročného stážistu, film už získal tón zvukového signálu. Ale nie všetci v obsadení sú už domácim menom. Hviezda filmu je Christina Schererová, ktorá v jej hlavnom filmovom debute vykreslí Beckyho, asistenta charakteru Hathawayovej. Scherer sa nedávno zastavil V štýleNew York City a odhalila, aké to bolo pracovať s dvoma najväčšími menami v Hollywoode – alebo “Annie” a “Bob” – ako sa na ne náhodne odvolávala, zatiaľ čo natáčala v Bronxe v NY.

“Hlavné herci vždy nastavovali náladu prostredia a boli krásne,” povedal Scherer. “Naozaj si nastavili náladu, ktorá bola pokojná a príjemná.” Pretože obsadenie bolo prevažne mužom ovládané, Scherer mal možnosť spojiť sa s Hathaway často. “Všetci chlapci pracovali spoločne, a tak bola Annie v podstate jediným ďalším dievčaťom na sade, keď som tam bola,” povedala. “Mali sme veľa zábavy a boli sme po celý čas hlúpi, urobili by sme akcenty a spievali sme spolu.” Dlhoročný fanúšik Hathawayovej sa Scherer musel prispôsobiť tomu, aby bol hviezdou neformálny – hlavne keď sa dostala k jej prezývke. “Chce, aby jej všetci zavolali” Annie “, ale v skutočnosti ju cítim hlúpo, pretože som vyrastal, keď som sledoval jej filmy,” povedal Scherer. “Chcem ju nazvať” Anne Hathaway “, pretože mám rád,” Milujem ťa. “

Práca s veteránmi z priemyslu bola inšpiráciou pre 22-ročného syna Scherera a pracovné skúsenosti sú tiež hlavnou témou filmu. V skutočnosti je to interakcia medzi obsadením tak rozdielnym vo veku, ktoré robia film relatable na prvom mieste. “Je to veľmi mnoho generácií,” povedal Scherer. “Myslím, že si ho môže niekto vychutnať.” Ale nečakajte The Intern byť niečím ako posledný film zameraný na módu Hathaway, Diabol nosí pradu. “Je to úplne iný príbeh a je to viac o priateľstve než o móde,” povedal Scherer. “Nie je to naozaj príbeh o tom, že sa pokúšate dostať do života – je to naozaj opak. Ide o to, že sa snažíte nájsť zmysel vo svojom živote.”

christina Scherer
Alex pobyt pre InStyle.com

To je presne to, čo sa vo filme snažil Schererov charakter. “Becky sa trochu utopí a myslím si, že sa s ňou niekto môže na jednom mieste svojho života stretnúť,” povedala. “Bez ohľadu na to, v akom poli ste, máte niekedy nadpriemerné pracovné miesto a snažíte sa vziať viac, ako môžete urobiť, aby ste mohli uspieť.” Šéf Schererovej sa snaží robiť práve to, a ona sa nedokáže vyrovnať, aspoň povedať. “Becky chodila do obchodnej školy a mohla pomôcť spoločnosti mnohými rôznymi spôsobmi, ale je tiež zaneprázdnená tým, že má každú kávu a robí menšie veci, na ktoré nie je dobré. Má veľa ďalšej práce a nemôže zvládnuť všetky za to. “

SOUVISLOSTI: Anne Hathaway Smolders v kožu-odhalenie Ensemble pri skríningu pre The Intern

Takže keď Becky nakoniec dosiahne svoj limit, plače. A práve táto scéna skoro stojí Schererovej práci. “Po odoslaní mojej konkurznej kazety som dostala konkurzu na [spisovateľku a režiséra] Nancy [Meyers],” povedala. “Vstúpila som a požiadala ma, aby som ešte raz pracovala na pláči a vrátila sa.” A tak to urobila. “Annie bola tam pri najbližšom príchode a nemohla som skutočne plakať, pretože som mala už dvanásť stránok komédie tesne pred tým,” povedal Scherer. “Len som predpokladal, že som si to nevybral, ale potom som dostal výzvu na prečítanie s Robertom De Nirom v New Yorku.”

Keď sa tam dostala, bol tlak. “Nancy mi povedala, že chce, aby som mala túto úlohu, ale že ma musela vidieť plakať,” povedal Scherer. “Povedala mi:” Choď do miestnosti, využite tento tlak, a ak tu neprídeš a nekrič, nemôžeš mať túto prácu. “” Scherer musel – ale veci stále nechodili hladko. “Vstúpil som do miestnosti a plakal som hodinu a pol sám,” povedala. “Ale keď som vyšiel von, už som nemohol plakať – bolo to strašné.” Po tom, ako sa dozvedeli, že hľadajú niekoho iného pre túto časť, “skončila som jej posielaním pásky od seba robiť plačúcu scénu,” povedal Scherer. “A to bolo, keď Nancy povedala:” Dobre. “”

Ale výzvy neprestali s plačom. Schererov obľúbená scéna na film bola tiež najťažšia, povedala. “Je tu scéna, kde je Anne na bicykli a ja ju prenasledujem,” povedal Scherer. “Bolo to naozaj ťažké pre mňa, pretože v reálnom živote som nenosil podpätky, takže beh v podpätku 12 hodín, zatiaľ čo sme natáčali to bolo ťažké.” A to si vyžiadalo hviezdu. “Na konci dňa som trochu zlomil,” povedala. “Ale akonáhle som si urobil moču, všetko bolo v poriadku. Takže to bolo, keď som si uvedomil, že som závislý na káve.”

Scherer nebol jediný latte milenca na sade. “Malé espresso hrnce boli veľmi horúcou komoditou,” povedala. “Ak ste ich nezachránili, nemohli ste ich dostať.” Ale vďaka praktickému pomocníkovi Hathawayovej bolo vždy jedno pohostinstvo, ktoré bolo vždy na dosah ruky. “Annie má rád tieto malé sušienky s avokádom,” povedal Scherer. Takže ak dúfate, že raz sa stanete osobným asistentom Hathawayovej, ponúkne vám jeden tip: “Možno len pripravte tých, ktorí sú pripravení.”

The Intern hity divadiel 25. septembra. Pozrite sa na trailer tu:

SÚVISIACE: Prejdite za scénami septembrového krytu Anny Hathawayovej V štýle

Like this post? Please share to your friends:
Leave a Reply

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!:

− 4 = 2

map