Ako Amber Venz Box postavil 1 miliardu dolárov módne-tech spoločnosti, všetko inšpirované textové správy

Podnikateľ Ambra Venz Box, ktorý sa narodil v Dallase, je najlepším priateľom, ktorý má vplyv. Ona spolu so svojím manželom Baxter Boxom spustili webovú stránku RewardStyle a jej aplikáciu oddelenie LIKEtoKNOW.it, kde módni vplyvníci môžu zmeniť svoje sociálne posty na znaky dolára, a to nielen “rád”. “Našou úlohou je skutočne povzbudiť vplyvníkov, aby boli čo najhospodárnejší,” hovorí Venz Box. “Chceme dosiahnuť speňaženie rovnako jednoducho ako otočenie kľúča.”

A to fungovalo – vo výške 1 miliardy dolárov. Obchodný model? K aplikácii sa zaregistrujú vplyvní zástupcovia, partneri s ňou spolupracujú a zakaždým, keď si zákazníci kúpia položku, ktorú zaznamenali v zaregistrovaných obrázkoch ovplyvňujúceho, každý robí buck.

Semená RewardStyle a aplikácia LIKEtoKNOW.it boli vysadené pred vekom Instagram, keď sa Venz Box rozhodla pochváliť módny štýl podnikania, ktorú už v Dallase viedla s blogom. Keď jej klienti začali čítať jej obsah a vyhľadávať a kupovať položky, ktoré pokryla namiesto rezervácie stretnutí pre osobný styl, Venz Box si uvedomil, koľko peňazí stráca. “Namiesto toho, aby ma objednali na schôdzku [styling], šli by sa do môjho blogu, napísali mi text a povedali mi:” Mám tú tašku “, alebo” Máš pravdu, tvoje štíhle džínsy úžasné. “A sedím tam a pozerám sa na môj telefón a myslel som si:” To bola komisia vo výške 100 dolárov, to bola provízia za 32 dolárov, to bolo 12 dolárov, “hovorí. “Ako 22-ročný žijúci doma, tie peniaze naozaj záležalo.”

Takže Venz Box sa rozhodol zmeniť hru, inovácia pred revolúciou buy-in-app v sociálnych médiách. “To je dôvod, prečo som začal so spoločnosťou RewardStyle so svojim priateľom, teraz manžeľom, pretože som potreboval účtovať maloobchodníkom za online predaj, ktorý som riadil.” Značky od Gucci po Duane Reade vniesli do spoločnosti Venz Box dôveru založenú na jej predchádzajúci predajný úspech – a sľub, že príde viac.

BAW Amber - Embed - 1
Zdvorilosť

SÚVISIACE: Zoznámte sa s Ženou za tkaninou, ktorá by mohla zmeniť odvetvie módy navždy

Ale po prvé, niektoré prekážky, Pre nápad Venz Boxu sa dostať do zeme, potrebovala presvedčiť hlavných maloobchodníkov, aby sa dostali na palubu, čo je tak ťažké, ako to znie. “Úprimne ma vzal mojim telom na autá, aby ktokoľvek v budove hovoril so mnou,” hovorí Venz Box. Akonáhle sa dostala nohou do dverí, druhou prekážkou bolo presvedčiť obchodníkov, aby skutočne zrazili peniaze do svojho podnikania, to všetko pred vekom bloggerovej hviezdy. “Keď som sa konečne dostal do marketingového oddelenia a ukázal ženu na svojom blogu, povedala:” S bloggermi nefungujeme, pracujeme s celebritami a časopismi. Nemám na to rozpočet. “”

Ako sa časy zmenili. A s malým pretrvávaním Venz Box konečne presvedčil svojho prvého obchodného partnera Shopbop, aby využil šancu. “Začali sme predávať seriózny predaj pre Shopbop a dokázali sme to vrátiť späť Neimanovi a povedať:” Pozrite sa na to, čo robíme. “” Rýchlo dopredu k dnešnému dňu a Venz Box pracuje s približne 4500 predajcami od spoločnosti Gucci na spoločnosť Duane Reade, ktoré platia provízie za produkty, ktoré predávajú prostredníctvom spoločnosti RewardStyle. “Podobne ako Airbnb vytvoril platformu, ktorá speňažuje spálne a Uber speňažil čas, ktorý ľudia majú vo svojich autách, získali sme speňažený obsah,” vysvetľuje Venz Box. “Vytvorili sme celú generáciu sólistov, ktorí teraz podporujú seba a svojich rodín prostredníctvom odvetvia obsahu tým, že využívajú toto fórum.”

Spustenie, ktoré dostalo LIKEtoKNOW.it 1 milión užívateľov rýchlejšie ako Facebook: V roku 2014 sa spoločnosť Venz Box, ktorá spochybnila speňaženie webových stránok, rozhodla vyriešiť záhadu speňaženia sociálnych médií. “Vytvorili sme systém, v ktorom by ste ako spotrebiteľ mohli zaregistrovať vaše poverenia Instagram a dali by ste nám vašu e-mailovú adresu a vždy, keď budete chcieť fotografie vytvorené našimi ovplyvňujúcimi používateľmi, pošleme vám e-mail so všetkými informáciami, “Vysvetľuje Venz Box. Súčasťou je aj možnosť vytvárania želaní na ukladanie potenciálnych budúcich nákupov. “Táto služba sa zvýšila z 10 miliónov dolárov z predaja v prvom roku na 50 miliónov dolárov v predaji v nasledujúcom roku na 150 miliónov dolárov.”

S cieľom udržať krok s ostatnými vznikajúcimi spoločnosťami v oblasti módnych technológií získal Venz Box technický tím v NYC, ktorý vyvinul technológiu snímok obrazovky, ktorá umožňuje používateľom snímky obrazovky aj mimo aplikácie LIKEtoKNOW.it (ktorá sa začala v marci minulého roka ako mobilný prenos RevitStyle, odovzdajte obrázok do systému a prijímajte všetky informácie o obchode, ktoré LIKEtoKNOW.it zvyčajne poskytuje: “Do decembra 2017 sme mali v aplikácii viac ako milión používateľov, čo je rýchlejšie na milión, ako je Pinterest, Facebook, Tumblr, a Twitter, a to je s nulovými reklamami, “hovorí.

Net-a-Porter uzatvára dohodu: “Keď som sa presťahoval z domu môjho otca a do môjho bytu, pretože som na mojom blogu vynaložil dostatok peňazí na zaplatenie nájomného, ​​bol som rád:” Toto je úžasný,”” Venz Box si pamätá. Ale skutočný zlom v jej podnikaní prišiel v deň, keď Net-a-Porter podpísal. “Mal som s nimi hovor Skype a ja som žil a pracoval z našej kancelárie,” hovorí Venz Box. “Mal som na malých Soffe šortkách, tričku a mokré vlasy, ale keď to bolo čas na to, zavolal som si vlasy späť do hladkého bundu, vložil som tieto veľké perlovité náušnice, peknú košeľu a všetko som za mnou snažiac sa konať tak, ako to bolo skutočné podnikanie. Keď sme podpísali Net-a-Porter, myslel som, že sme to urobili. “

Mýto, ktoré trvalo na jej vzťahu: Venz Box začala v roku 2011 v spoločnosti RewardStyle vo veku 23 rokov, len dva roky potom, čo ona a jej manžel začali chodiť. Tieto dve sú neoddeliteľnou obchodnou duéou, ale od začiatku neboli veci tak hladké. “Hneď som videl túto zmenu nášho vzťahu v priebehu niekoľkých mesiacov od spolupráce,” pamätá si Venz Box. “Bola som mladá dievčina, ktorá sa zamilovala do tohto chlapíka, že som sa chcel oženiť, a ja som videl, ako sa náš vzťah začal rozpadávať nad touto činnosťou, ktorú sme budovali spolu.” Venz Box hovorí, mimo vzťah. A teraz, keď obaja môžu skutočne začať brať spolu prázdniny, teplo ustúpilo. “Myslím, že sme sa lepšie stavali v osobnom čase a teraz hovoríme, že radi spolupracujeme, pretože moja 30 minút s ním v aute ráno a na ceste domov je pravdepodobne jedným z najcennejších časov, máme. “

Koreňové hlboké módy: Venz Box vždy milovala módu, pretože jej hovorila, že jej dala spôsob, ako sa vyjadriť, keď bola plachá. “Móda je pre mňa skvelá, pretože nemusím byť najhlasnejšou osobou v miestnosti,” vysvetľuje Venz Box. “Myslím, že to bolo niečo, čo ma prinútilo cítiť oveľa lepšie o mojej osobnosti a mojom postavení v triede alebo v spoločenskom svete. Bolo v poriadku, že som bol ticho. “

BAW Amber - Embed - 2
Zdvorilosť

SÚVISIACE: Ako to urobiť v umeleckom svete, podľa Jennerovej obľúbenej Beau Dunnovej

Jej najlepšia rada: Skočte dovnútra. “Ľudia si mysleli, že aby ste sa nachádzali v technologickom priestore, musíte byť kodér, ale myslím si, že jednou z najlepších vecí v tom, že je v technológii, je to, že pracovné miesta, ako je marketing, plánovanie udalostí a predaj, priestor, “hovorí Venz Box. “Môžete byť tým, na čom ste najlepšie, a stále si vyberáte toto odvetvie.”

Chystá sa za netopier za jej ovplyvňujúcich … na súde: RewardStyle vždy podporovala svojich ovplyvňujúcich, a to tak, že sú ochotní sa im postaviť na súde. Tento minulý jar, RewardStyle zavolal PopSugar za odovzdanie fotografií od jeho ovplyvňujúcich bez súhlasu a prepínanie affiliate link kódy na tie, ktoré by boli prospešné PopSugar na rozdiel od vplyvníka. Rozvíjala sa v legálnej bitke, ktorú stále usiluje spoločnosť RewardStyle, takže Venz Box nemohla odhaliť veľa diskusií, ale povedala: “Sme spoločnosť, ktorá bola vždy založená, aby posilnila vplyv. A my sme obhajcovia vplyvníka. Naša misia je 100 percent zarovnaná s ich, a tak budeme aj naďalej ich ochrancom, keďže toto odvetvie sa objaví. “

Výhody pre ženy v STEM: Ženy sa stále odtrhávajú pri stropných stropoch STEM, ale Venz Box vidí jej zaradenie do technického priestoru ako výhodu. “V skutočnosti si myslím, že byť žena v technológii je najšťastnejšia vec na svete,” hovorí. “Pozrite sa, 80 percent online nákupov vyrábajú ženy, a preto, aby sme mohli tento trh dobre fungovať, myslím, že vaša vlastná zákazka vám dáva výhodu.”

Osobné víťazstvo: Dlhodobo, Venz Box chce inšpirovať ostatných ženských podnikateľov na dosiahnutie svojich cieľov bez ohľadu na oblasť, ktorú si vyberú. “Vždy som chcel bežať a vlastniť svoje vlastné podnikanie, ale cítil som, že mi chýba nástrojová sada a obchodná skúsenosť, aby som to dokázal úspešne v širšom meradle,” hovorí Venz Box. “Som naozaj nadšený, že RewardStyle môže vytvoriť platformu, ktorá týmto ženám posilní v 93 krajinách. Mnohé ženy sú v súčasnosti živiteľmi rodiny v rodine. To je super pre mňa. “

Like this post? Please share to your friends:
Leave a Reply

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!:

48 − 47 =

map