Ako Charlize Theron a ďalšie hviezdy inšpirovali študentov na koncerte 2016 WE Day

Malý dážď nemohol zabrániť tomu, aby sa tisíce študentov a celebrít dostali do svetla a skoro na oslavu moci, ktorú mladí ľudia musia zmeniť svet. Štvrtý WE Day California priniesol Charlize Theron, Demi Lovato, Selena Gomez a ďalšie hviezdy na fóre v Inglewood v Kalifornii, aby inšpirovali 16 000 mladých vodcov a pedagógov na podujatí, aby aj naďalej mali vplyv na svoje komunity a pomohli zmeniť svet.

Po tom, ako Gomez zasiahla modrý koberec v žltej koženej bunde The Row a bielom vrchu, vysoko pásové rifle značky Vetements, tlmič Jennifer Fisher a stierto pumpy Manolo Blahnik, urobil rýchlu zmenu a spustil show čistý a čierny súbor Houghton spárovaný s Paul Andrew over-the-kolená čierne topánky. Dav to stratil, keď vychádzala a spievala “Zabíjaj Em s láskou”.

WE Event
Michael Tran / FilmMagic

Súvisiace články: Kristen Stewart ide super sexy v jej najnovšej kampani Chanel

Lovato tiež vystupoval a posúval členov divákov so silným vydaním “Stone Cold” v čiernej sako a kvetinové nohavice. Keď sa speváčka vrátila, aby sa stretla s davom neskôr v prehliadke, zapadla a padla, ale rýchlo sa zotavila a opäť sa vrátila, aby vystúpila. “Dnes sme sa zjednotili za lepší svet,” povedal Lovato. “Možno sú to veľké sny, ale vieme, že každý pohyb a činnosť začína jednoduchými krokmi, nie? Ale pre mnohých z nás je ťažké vedieť, odkiaľ začať. Hnutie WE pomáha podporiť vašu vášeň pre lepšiu Ameriku, lepší svet. Žijúci to dokazuje. Keď sa ľudia stretávajú, máme neuveriteľnú silu. Spoločne môžeme zmeniť svet. “

WE Event
FREDERIC J. BROWN / AFP / Getty Images

Potom predstavila 16-ročnú filantropku Reilly Foxovú, ktorá sa stala prvou ženskou futbalovou hráčkou, ktorá v minulom septembri získala body v zápase.

Medzitým bol Theron po ruke, aby inšpiroval teenagerov, aby sa zapojili do boja proti HIV / AIDS. “Je úžasné vidieť toľko inšpiratívnych mladých ľudí tu a po celej krajine, ktorí pracujú spoločne na dosiahnutí jedného cieľa – žiť WE a to je vášeň, ktorú zdieľam”, povedala víťazka Oscara vo svojom prejave k davu. Theron tiež predstavil – a spieval “Happy Birthday” aktivistovi Ashleymu Murphymu, ktorý sa narodil HIV pozitívne na drogovo závislú matku a očakáva sa, že bude žiť len niekoľko dní.

WE Event
FREDERIC J. BROWN / AFP / Getty Images

Zooey deschanel (hore, vľavo vľavo) a jej Nové dievča hviezda Hannah Simone (hore, vľavo v strede) Max Greenfield (hore, v pravom strede), Lamorne Morris (hore, úplne vpravo) a taktiež nastúpil na vystúpenie rečníka Yash Gupta, zakladateľa Sight Learning, na scénu. Deschanel sa neskôr vrátil do žltej kvetinovej šaty na krátky rozhovor s Kermitom žabkom. Joe Jonas zasiahol aj pódium, rovnako ako Paula Abdul, Seth Rogen, manželka Lauren Miller Rogen, Jacob Tremblay a ďalšie, aby predstavili rečníkov a povzbudili mladých ľudí, aby sa zapojili do rôznych príčin.

WE Event
Michael Tran / FilmMagic

SÚVISIACE: Kate Hudson Vnútri New V štýle: “Niekedy sa cítim ako zlá mama”

Počas celodennej udalosti boli účastníci, ktorí všetci pracovali vo svojich komunitách, aby získali svoje miesta, boli oboznámení s množstvom vedomostí od svojich rovesníkov a veľvyslancov celebrít. Hviezdy ako Theron získali od nich to isté – spolu so silnou dávkou inšpirácie.

Like this post? Please share to your friends:
Leave a Reply

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!:

28 − = 20

map