Ako dlho sú zlaté guličky?

Dostali sme to – môžete byť na východnom pobreží a pravdepodobne budete musieť zajtra pracovať. A zatiaľ čo hollywoodska najväčšia noc v nedávnej histórii je samozrejme prioritou, tak sa uistite, že máte dosť spánku, aby ste mohli čeliť arktickým skutočnostiam tohto týždňa. Vzali sme to na seba, aby sme trochu kopali a zistili, kedy bude Zlatý glóbus skončený. Odpoveď podľa LA Times, je 20 hodín Tichomorie, čo znamená bezpečný 11 hodín pre tých z vás späť na východ.

Prehliadka trvá od 17 hodín v tichomorskej dobe, kedy začnú vysielať live z Beverly Hilton – uviedli ste to – Beverly Hills, Kalifornia. To všetko znamená, že samotné Globe sú dlhé tri hodiny. 

Červený koberec zatiaľ začína o 15.00 hod. Tichomoria / 18.00 hod. Východného a bude streamovať na oficiálnej Facebook stránke Zlatých glóbusov.

Zostaňte naladení V štýle’s živým blogom, ktorý sa začne súčasne a prináša vám najnovšie správy a aktuálne aktualizácie vašich obľúbených hviezd, šiat a víťazov.

Like this post? Please share to your friends:
Leave a Reply

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!:

6 + 2 =

map