Ako každá mama, Kylie Jenner bojuje s neskoršími telesnými nedôverčivosťami

Zatiaľ čo jej staršie sestry dokazujú, že ich telá sa stali silnejšími po pôrode (ahoj, Kourtneyho abs), Kylie Jennerová stále bojuje o prijatie svojich nových kriviek po narodení svojho prvého dieťaťa, Stormi Webster. 

V piatok sa 20-ročná osoba dozvedela o svojej telesnej neistote počas Q & A stretnutia s najlepším priateľom Jordynom Woodsom na YouTube. Počas šesťminútovej klipu Jenner pripúšťa, že sa “rýchlo vrátila”, ale jej telo nie je ako predtým. 

“Mám pocit, že ľudia si myslia, že som sa vrátil veľmi rýchlo, čo podľa mňa robím,” povedala. “Ľudia môžu niekedy dostať nesprávny nápad na Instagram.”

Odstránila svoje najvýznamnejšie zmeny, ktoré majú s najväčšou pravdepodobnosťou matky všade kývne na hlave. “Moje prsia sú určite trikrát väčšie, čo ma obťažuje,” povedala. “Mám na mojich prsiach strihy, môj žalúdok nie je ten istý, môj pás nie je rovnaký, môj zadok je väčší, moje stehná sú väčšie.” 

Kylie, ktorá je známa tým, že nosí ab-baring vrcholky plodín, skintight šaty a teeny bikiny – tiež spomenul, že ona musela prepínať svoj podpis vyzerať, pretože jej staré oblečenie nie je vhodné rovnakým spôsobom. “Zistil som, že musím trochu zmeniť svoj štýl, pretože nič v mojom šatníku mi nezodpovedá predtým,” dodala. 

Príspevok zdieľaný spoločnosťou Kylie (@kyliejenner)

Aj keď krása mogul vyzerá ah-mazing, najmladšia KarJenner oznámila, že plánuje svoj prvý tréning v pondelok. “Naozaj chcem získať svoje jadro späť,” vysvetlila. 

jasné farby po celý let ❤️����������

Príspevok zdieľaný spoločnosťou Kylie (@kyliejenner)

Pokračovala: “Mám pocit, že teraz mám falošný abs, je to ako genetika. Ale chcem skutočné abs. Viem, že môžem mať super fit. A len pre moje zdravie – chcem to urobiť. Chcem sa cítiť dobre. “
 
Sme si istí, že aj sestra a tiež prvýkrát mamička Khloé Kardashianová by privítala Kylie ako svojho nového trénera od chvíle, keď stratila Kourtneyho na mori niekde v Taliansku.

Like this post? Please share to your friends:
Leave a Reply

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!:

+ 43 = 44

map