Ako Kate Middletonova materská dovolenka s princom Louisom sa líši od princa Georgea a princeznej Charlotte

Keď Kate Middleton ide na materskú dovolenku, robí to vlastnou cestou. Zatiaľ čo vévodkyňa v Cambridge by mala byť technicky mimo prehliadača až do októbra, my mať videli jej niekoľko posledných mesiacov, čo nás veľmi potešilo.

Aj napriek tomu, že sa v poslednej dobe vrúkla a vniesla do verejného života, je trochu nezvyčajná – najmä preto, že tentokrát ide o materskú dovolenku trochu inak. Middletonova dovolenka s princom Louisom je odlišná od jej listov s princom Georgeom a princeznou Charlotte niekoľkými pozoruhodnými spôsobmi.

kate Middleton maternity leave lead
DOMINIC LIPINSKI

Prvý a najvýraznejší rozdiel je, že ju fanúšikovia videli veľmi skoro potom, ako odišli z nemocnice s Louisom. U všetkých troch svojich detí vystúpila Middleton a zostala spolu a usmievala sa, niekoľko hodín po ich doručení (vážne, ako?), Ale s princom Louisom, to bolo menej ako mesiac, kým sme ju nevideli opäť po pôrode.

Vzťahuje sa: Prečo mama kráľovnej Alžbety opustila viac peňazí k princovi Harrymu než princom Williamom

Pretože jej švagr princ Harry sa oženil s Meghan Markle, Middleton sa vrátil späť do pozornosti skôr ako ona s George a Charlotte. Stála vedľa svojej dcéry princeznej Charlotte a tisíc fotografov niekoľko týždňov po pôrode bez toho, aby sa zdalo, že ju pota.

kate maternity leave embed
WPA Pool

S princom Georgeom to bolo šesť týždňov po jeho narodení predtým, než sme znova videli Middletona a s princeznou Charlotte, to boli dva celé mesiace.

Druhým rozdielom je, že táto materská dovolenka je skutočne dlhšia ako jej ostatné. Mesto a krajina že jej predĺžila až na jeseň roku 2018, aby trávila čas so všetkými tromi svojimi deťmi, nielen s Louisom.

Vzťahuje sa na: 1 Kate Kate Middleton nebude nosiť na Royal výlety

V minulosti sa vyskytli šelesty, že Middleton si myslel, že sa vrátila do práce príliš rýchlo po tom, čo mala princ George a princeznú Charlotte, a preto by bolo rozumné, aby si ju vzala s Louisom. Nezávislý dokonca to potvrdila, hovoriac, že ​​Middleton chcel viac dieťaťa, menej času na kameru.

Nemôžem povedať, že sme ju obviňovali tam. 

Like this post? Please share to your friends:
Leave a Reply

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!:

− 6 = 1

map