Ako milosrdne zaobchádzať s sexistom Trollom, podľa Ariany Grandeovej

Ariana Grande nie je taká sladká, ako jej konský opar vyzerá. Ak prídete za ňu, uhryzne sa späť. To sa stalo zrejmé vo ​​štvrtok, keď Twitter troll používal platformu kritizovať jej vzťah s ex Macom Miller (aka Malcolm McCormick), len niekoľko dní potom, čo správy otočili, že popová hviezda je stále útulné V sobotu večer naživo hviezda Pete Davidson.

Ak nie ste Arianator, vedzte to: Zatiaľ čo Grande robil titulky pre svoje nové báječko, rapper bol zatknutý a plácanie s DUI a hit-a-beh po riadení jeho Mercedes-Benz do tyče. Grande, samozrejme, nebol zapojený do incidentu, ale ľudia ho spojili s rozpadom.

A to je miesto, kde začne dráma Twitter. Používateľ @FlintElijah obvinil nehodu na Grande, nazval situáciu “srdcervúce” a naznačoval, že jej nezaujíma o hudbu, ktorú o nej predtým písal.

“Mac Miller vyčítal svoj voz G a dostal DUI za Arianu Grande, že ho vyhodil za ďalšieho chlapíka, keď vylial svoje srdce z desiatich piesňových albumov, nazývaných božské ženské, je práve tou najhlbšou vecou v Hollywoode,” napísal. Môžeme myslieť na ďalšie srdcervúce príbehy Tinseltown (ako, viete, sexuálne obťažovanie), ale pokračujme.

SOUVISLOSTI: Toto je spôsob, akým Gwyneth Paltrow pocítil ohrozenie smrti Brad Pitta proti Harveymu Weinsteinovi

Grande nemala nič z toho a hovorila vo svojej vlastnej obrane. V škrupinovej škrupine vydala feministické vyhlásenie, ktoré vysvetľuje, prečo nie je správne obviňovať ženy za emočnú batožinu človeka, oveľa menej naznačuje, že je to zlé správanie.

“Aby ste minimalizovali sebadôveru a sebadôveru tým, že by ste mali povedať, že niekto by mal zostať v toxickom vzťahu, pretože on napísal album o nich, čo [mimochodom] nie je,” napísala, objasnila že len piesne “Cinderella” z albumu Millera 2016 Božský ženský je o nej.

Pokračovala: “Nie som opatrovateľka ani matka a žiadna žena by nemala cítiť, že to musí byť. Staral som sa oňho a pokúšal som sa podporiť jeho triezvo a dlho som sa modlil za jeho rovnováhu (a vždy to bude samozrejme), ale zdesenie / obviňovanie žien za neschopnosť mužov udržať si spolu je veľmi veľkým problémom. Prestaň, prosím, prestať. “

Grande dospela k záveru, že nie vždy zdieľa nuansy svojho vzťahu s verejnosťou a že sa bude aj naďalej modliť za neho.

V prekvapujúcom obraze udalostí @FlintElijah odpovedal s premýšľavou a ostrou odpoveďou, v ktorej sa ospravedlnil za to, že vinil speváka. “Môj úprimný omluv, Ariane,” napísal. “Je mi veľmi ľúto, že som vám ublížil a je mi veľmi ľúto, že cítite, že moje tweet stigmatizuje ženy za to, že ukončili toxický vzťah. 

Grande milostivo prijal jeho ospravedlnenie, tweeting, “ďakujem za to, že ste ma počuli, oceňujem vašu odpoveď v veľa. Odoslanie lásky. “

Prípad bol zamietnutý.

Like this post? Please share to your friends:
Leave a Reply

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!:

55 + = 58

map