Ako Mindy Kaling skryla jej tehotenstvo počas celej poslednej sezóny projektu Mindy

Mindy Kaling zabalená do natáčania svojej hitovej série Hulu Projekt Mindy pred tým, ako odhalí, že očakáva dieťa, ale to neznamená, že na projekte nepracovala počas gravidity. V skutočnosti skrývala svoje detské boom počas celý finále sezóny show, Kaling potvrdil v sérii nostalgických Tweets pred finále série.

“Zastrelil som celú minulú sezónu tehotnú a [Salvador Perez] ju skryli tak dobre! Rovnako ako Michael Spiller a náš kameraman, Marco Fargnoli, “napísala na Twitteri. “Finále som mal takmer 7 mesiacov a bola to vlna horúčav. Pozrite sa, či môžete povedať … “

 Mindy Project - Bump - LEAD
Jordin Althaus / Hulu

Herečka, ktorá je teraz “mega preg” so svojím prvým dieťaťom, tiež napísala nostalgické posolstvo na počesť jej série skončiť. “Pred šiestimi rokmi som vytvoril show s názvom [Projekt Mindy] a dostal sa do vedenia. Nie je to nepríjemná priateľka alebo žravá manželka. Úplne zmenil môj život, “napísala.

 Mindy Project - Bump - 1
Jordin Althaus / Hulu

SPOJENÉ: 15 krát Mindy Lahiri povedal, čo sme boli všetci premýšľali

“117 epizód neskôr, to skončí, podľa mojich vlastných podmienok. Je to tak zriedkavé a chcem len povedať, aký som vďačný. Milujte navždy, MK. “

 Mindy Project - Bump - 2
Jordin Althaus / Hulu

Nalaďte si sledovať sériovú finále Projekt Mindy Utorok na Hulu.

Like this post? Please share to your friends:
Leave a Reply

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!:

5 + 2 =

map