Ako nájsť správny účes pre vás

Jediná vec ťažšie ako nájsť dokonalého chlapíka? Nájdenie dokonalého kaderníka. Všetci sme sa odvážili do neohraničeného vlasového územia len aby sme odišli s náhodným bobom, zlomenými ranami a pravdepodobne nejakými slzami. Či už ste sa nedávno presťahovali do nového mesta alebo prežívate dramatický rozpad vlasov, hovorili sme s Devinom Tothom, kaderníkom Salon SCK v New Yorku, o tom, ako nájsť správneho stylistu, ktorý by vyhovoval vašim špecifickým potrebám. Predtým, než plánujete ďalšie úpravy vlasov, postupujte podľa týchto jednoduchých krokov:

Povypytuj sa

Niekedy najlepší spôsob, ako nájsť dôveryhodného stylistu, je ústne. Ak spozorujete strih alebo farbu, ktorú milujete, priateľov alebo známych (alebo dokonca cudzinec), opýtajte sa, do ktorého salónu idú a kto tam vidí, navrhuje Toth. “Po druhé, opýtajte sa osoby, aké je ich meno, aby ste mohli povedať svojmu budúcemu stylistovi,” dodáva. “Vedieť, kto vás spomenul, pomôže stylistovi pochopiť, aká estetika sa vám páči a kto vám poďakuje.

Salon Etiquette: Ako si uvedomiť, že ste podvádzali svojho účesníka

Rezervovať vyfukovanie

To je najbezpečnejší spôsob, ako získať pocit pre salón bez toho, aby ste museli urobiť akékoľvek väčšie záväzky. “Niekedy môžete dokonca získať zľavu tým, že prechádzate propagačnými rezervačnými službami ako Groupon, Living Social a Gilt City,” hovorí Toth.

Poznajte svoje produkty

Obsessed s Oribe alebo Kérastase? Zoznámte sa s vašimi obľúbenými značkami a navštívte ich webové stránky. “Výrobcovia majú často vyhľadávač salónov, ktorý vám umožňuje vyhľadávať v miestnej štvrti salóny, ktoré používajú vlasové vlasy, šampóny alebo dokonca vlasové farbiace prípravky.”

Salon Etiquette: Čo robiť, ak sa vám nepáči váš rez alebo farba

Urobiť nejaký prieskum

Akonáhle budete mať niekoľko salónov na mysli, zúžiť možnosti ešte ďalej tým, že hľadáte na webe. “Skúste robiť vyhľadávanie Google v salóne a stylistke, ktorého máte na mysli,” hovorí Toth. “Pozrite sa na salónové recenzie Yelp a uvidíte, čo hovoria ľudia z prvej ruky. Odporúčam vám, aby ste získali dobrú predstavu o svojich schopnostiach. “

Použite sociálne médiá

Ak všetko ostatné zlyhá, vždy je Instagram. “Neexistuje lepší výskum ako vidieť skutočnú prácu stylistov,” hovorí Toth. “Salóny majú často rukoväť Instagram alebo hashtag, ktorá dokáže zobraziť každodenné obrazy salónu, klientov a dokončených účesov.”

Like this post? Please share to your friends:
Leave a Reply

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!:

− 1 = 6

map