Ako odvážne vyzerá Julianne Houghová z finále DWTS spolu

A to je zábal pre sezónu 24 z Tancovanie s hviezdami! V priebehu rokov bolo úžasné vidieť, že Julianne Houghová prešla od pro-výkonného hráča k posúdeniu a v tejto sezóne jej vyzerá, že nikdy nezmeškala. S pomocou štylistky Anity Patricksonovej, make-upového umelca Spencera Barnesa a kaderníka Jill Buckovej sa krása stala megawattovým glamazonom – tak na obrazovke, ako aj mimo nej.

Na poslednú noc v sezóne sa Hough zahalil v červenom zdobenom šatách Jovani s siluetou mimo seba. Zlatý výstrih vpichol len to správne množstvo va-va-voom. “@ juleshough vďaka za to, že mi dovoľujem, aby som sa každý týždeň s tebou obliekala počas 13 týždňov,” uviedol Patrickson na Instagram.

Povedala V štýle, “Na veľký finále sme sa rozhodli ísť s klasickejším momentom.Tvar červenej Jovani šaty sa cíti tak elegantný a nadčasový, ale s trendom ‘of-the-moment’ s rukávmi mimo ramena.V skutočnosti sme zmenili Julianne vyzerá tak úžasne v červenej farbe, že sme sa bavili nechať farbu hovoriť sama o sebe a pridať rubínové doplnky šperkami Beladora. “

Julianne Hough - DWTS - Embed -3
ABC / Getty

Keď hovorí o svojom čase za zákulisím show, Buck uviedol: “V tejto sezóne som mal takýto výbuch. Tancovanie s hviezdami! Julianne a tím sú najlepší ľudia, ktorí sa nachádzajú okolo, a mám tak šťastie, že to môžem nazvať mojou prácou! “Môžeš povedať,?

Pokiaľ ide o to, ako pracovala na svojom hrivnom kúzle: “V prípade” plutvy “sme šli za jemný francúzsky vplyv s krásnymi očami a elegantnými vlasmi,” povedala V štýle.

Julianne Hough - DWTS - Embed -2
Jill Buck

“Začal som s plynulým fúkaním s použitím 3-v 1-stylingového krému značky Marula Oil a len trochu vyhladzovaním s mojou mikrovlákno T3,” povedala. “Pohľad sa týkal hlbokej bočnej časti a presmeroval jej vlasy smerom k jej tvári verzus preč.” Potom zaistila Houghove pramene za pravé ucho a zapečatila ju pomocou vlasového spreja R + CO. Dokonalá dokonalosť.

Aby mohol dokončiť vzhľad, Barnes posunul hrubý červený súbor Hougha s broskyňovými tvárami a perami, zatiaľ čo silné obočie a trochu okrídlenej vložky zvýšili prirodzenú krásu hviezdy.

“Posledná epizóda sa spojila s atmosférou sofistikovanej, ale hravé francúzskej dievčiny,” hovorí V štýle. “Vybrala som si, aby sa menilo o farbe a viac o definícii, nálade a štruktúre pomocou použitia umiestnenia liniek a neutrálnych tónov.”

Hovorí, že oči “boli všetko” a používali neutrálne tóny v produkte Made for Matte 2 e.f. Kozmetické očné tiene paleta na štruktúru a tieň oka a Need it Nude jeden pridať perleťové farby k vnútornej a vonkajšej hornej veko.

Pomocou mokrej presnej očnej kefy a e.l.f. Kozmetika Makeup Mist & Set, použil tmavohnedé a čierne matné tóny ako vložku na línii biča a predĺžil líniu smerom hore a von, aby vytvoril dramatický predĺžený pohyb. “Zvýšil som túto kvalitu zakrivením Juliannových rias a potom pridal nejaké svetlice na vonkajšie tretiny – zdôrazňujúc tvar smerom von a nahor,” hovorí.

Zmes dvoch e.l.f. bezfarebný HD Mattifikačný krém Základové odtiene, nanášané a zmiešané s hustou základovou kefou a ľahkým napájaním nastavujú základňu pre kontúrovanie s e.l.f. Konturovací a bronzujúci prášok v Svätej Lucii (broskyňové tóny na jablkách jej líca a bronzové tóny, ktoré dodávajú tieňovanie a štruktúru), hovorí. A jej obočie bola nastavená na mieste pomocou e.l.f. Kozmetická súprava obočia v médiu.

Julianne Hough - DWTS - Embed - 1
Spencer Pratt

“Juliannove pery si vyžiadali čerstvý hydratovaný balzamový pohľad – skôr než úplne pigmentovaná farba alebo lesk na pery, takže som si vybral dve farby – základná farba bola elf Vlhkostné rúž v Wink Pink potom použila rovnaký vzorec v Party v Buff v centre jej tŕstia, aby sa osvetlila a dodala plnosť dimenzie, “pokračuje. “Výsledný efekt bol veľmi okázalý, plný výrazov, tajomstva a hravosti.”

A pokiaľ ide o jeho skúsenosti v spolupráci s Houghom, Patricksonom a Buckom DWTS? “Táto sezóna bola taká radosť,” hovorí.

Julianne Hough - DWTS - Embed -4
Spencer Pratt

SÚVISIACE s: Julianne Hough DWTS Finále Pozrite sa na všetko o Shimmer a Sparkle

Tu sa tešíme na ďalšiu sezónu!

Like this post? Please share to your friends:
Leave a Reply

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!:

64 + = 74

map