Ako prežiť prekrývajúce sa obočie Späť do tvaru Cara Delevigne-Esque

V rokoch pred tým, ako sa Cara Delevigne stala naším konečným cieľom, obočie nadobudlo veľa zaujímavých foriem, vďaka rovnakým dielom dielní práce a super-chudá forma považovala za normu. Ale je tu ešte nádej, aj keď tvoja kedysi pripomína čary viac ako skutočné obočie a Sabah Feroz, expert na obočie na Blink Brow Bar, zdieľala svoje tipy, ako môžeš ošetriť svoje oblúky do lichotivého tvaru.

Ak chcete začať, ustúpte od pinzety a rezervujte schôdzku s technikom na čistenie obočia. Závitové už tenké obočie môžu znieť protiinštitucionálne, ale pohyby môžu skutočne pomôcť opätovnej aktivácii vlasových folikulov, ktoré sa po dlhých rokoch prekrývajú, a nezabudnite vytlačiť tónovanie, aby ste zatemnili tie jemnejšie vlákna a dodali plnší vzhľad. “Ak niekto prekryje ich obočie a vezme ich navždy, aby sa vrátili späť, potrebujú vidieť odborníka, ktorý sa môže skutočne pozrieť na ich obočie, vidieť tvar a určiť, koľko môže vzrásť,” hovorí V štýle. “Keď prichádzame do závitov, necháme vlasy, ktoré by tam mali byť, a nechajte ich, aby rastli na šesť až osem týždňov.” Po schôdzke si budete chcieť vyzdvihnúť kondicionér na obočie, ako je Bling Brow Bar na vyživujúci očný očný krém ($ 30, birchbox.com), a aplikovať ošetrenie v noci na stimuláciu nového rastu a zachovanie hydratovaných existujúcich chĺpkov. 

Vzťahuje sa na: Najobľúbenejšie tvary obočia v priebehu desaťročí

“Účinnými zložkami sú sladké mandle, rozmarín a levanduľové oleje,” vysvetľuje. “V priebehu dňa sú to tie veci, ktoré ľudia používali na stimuláciu rastu vlasov, a môžete ich použiť aj na to, aby ste upravili vaše riasy.” Odolajte nutkaniu vyčistiť tie túlavé vlasy, ktoré zanechal váš technik, pretože sú z nejakého dôvodu. V šiestich týždňoch by mali vyplniť na výraznejšiu podobu, kedy sa môžete vrátiť do salónu, aby ste sa vrátili. Pokiaľ je to možné, pokúste sa vidieť toho istého profesionála, aký bude mať lepšiu predstavu o tom, koľko vlasov vzrástlo a presne to, čo potrebuje pretváranie. 

Ďalším faktorom, ktorý treba zvážiť? Výrobky, ktoré používate počas dňa na vyplnenie oblúkov. Uistite sa, že ste sa držali mäkkých prípravkov, ako sú pomády alebo prášky, pretože sú jemnejšie a nevyberú žiadne jemné chĺpky, ktoré ste pracovali tak tvrdo, aby ste sa znovu rozrástli. “Snažte sa nepoužívať ceruzky, ak sú príliš ťažké, zničia vlasy, ktoré sú už v ňom, a ľudia s medzerami v obočiach niekedy nakoniec vytvárajú viac medzery týmto spôsobom,” hovorí Feroz. “Vaše vlasy na obočia sú úplne odlišné od vlasov na hlave – nie sú tak silné, takže musíte byť jemní.” 

SÚVISIACE: Našli sme Ultimate Brow Gel na prekonanie všetkých Brow Gélov

Feroz odporúča vymedziť obočie najprv načrtnutím prirodzeného tvaru, potom sa vráťte späť s práškom a vyplníte všetky priestory, ktoré potrebujú ďalšiu lásku. Váš odstraňovač očných make-up je rovnako dôležitý, takže sa držte na verzii založenej na oleji a snažte sa netreba príliš tvrdo. Ak sa s nimi zaobchádzate správne a dodržiavate pravidelné závitovanie a tónovanie schôdzok každých šesť týždňov, vaše oblúky by mali byť schopné vrátiť sa. “Po chvíli začnete vidieť svoj prirodzený tvar a budete sa cítiť pohodlnejšie tým, že ich osamotete,” dodáva.

Like this post? Please share to your friends:
Leave a Reply

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!:

+ 74 = 76

map