Ako prežíva Blake Lively v Paríži? Pomocou tejto novej príručky

Počas víkendu sa módne davu trochu oddýchlo od bláznovstva NYFW vďaka Blake Lively. Na rozhovore s herečkou sa zhromaždilo 30 poslucháčov v záhrade Ladurée v Soho, aby sa ospravedlnili s dlhoročnou priateľkou, módnou publicistkou a bloggerkou La Vie Ann Rose Angie Nilesovou a jej novou knihou Bright Lights Paris ($ 14, amazon.com) , cestovný sprievodca prvej osoby do mesta, ktorý obsahuje všetko od nákupných odporúčaní až po ručne nakreslené recepty.

“Angie ponúka veľmi príjemnú verziu Paríža,” povedal Lively V štýle. “Zameriava tie intímne miesta, ktoré nečujete ani neviete o nikom inom, pretože bude chodiť po uliciach, stratiť sa a naraziť na niečo báječné, ako šikovné pokladanie, inak by to mohlo byť zastrašujúce skúsenosť – existuje toľko ľudí, je to veľmi francúzsky a cítiš sa ako idiot za to, že nehovorím o jazyku. “

SÚVISIACE: Pozrite sa späť na Blake Lively a Ryan Reynolds je najchutnejší Couple Moments

bystrý Lights Paris - Embed
Zdvorilosť

Po niekoľkých fláziách šampanského Moët & Chandon rosé hostia prenikli do reštaurácie so skleneným salónom na dekadentné jedlo z biftekového paradajkového šalátu s burrata a lososom, po ktorom nasledoval špeciálny dezert: “Religieuse Mademoiselle” plnené pudinkom a malinovým džemom – úplne nový prírastok do menu. Keďže bola káva podávaná, Niles poďakoval všetkým za to, že prichádzal a ďalej ponúkol kúzlo Paríža. Ako keby sme potrebovali ďalší dôvod, aby sme to milovali.

Súvisiace video: Získajte Blake Lively’s Dewy Look

súvisiace: V štýle Book Club: 9. septembra nebudete môcť znížiť tituly

Like this post? Please share to your friends:
Leave a Reply

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!:

7 + 2 =

map