Ako sa kaderník Kristen Stewart Adir Abergel stal hollywoodským pánom

Na Instagramovi Adir Abergel hviezdy sú vždy vonku: Gwyneth Paltrow je v elegantnom nízkom poníku a že biele Tom Tom Ford na Oscaroch 2012. Jessica Biel má dlhé, plné rany. Áno, to je Reese Witherspoon, ktorý sa s ním cítil v samo sebe. A zatiaľ čo Abergelov vzhľad môže byť “vrátený, dekonštruovaný a bez námahy,” hovorí, jeho vzťahy prebiehajú hlboko. Anne Hathawayová píše o Instagram: “Adir, ty si ma držal, plakal so mnou, usmieval sa pre mňa a rozosmial sa, keď som si myslel, že to je nemožné.” Časť kouzelník, čiastočný terapeut, on sa pripája. “Milujem a vážim tieto ženy nesmierne,” hovorí o svojich klientoch. “Myslím, že je to úroveň empatie, ktorú mám pre tých, ktorí ma tam udržiavajú.”

V štýle November Adir Abergel 2
S láskavým dovolením Adir Abergel

SPRIEVODCA: Krycia hviezda Chrissy Teigen o manželstve, depresii a IVF: “Niekedy si ani neuvedomujem, že som oversharing”

Abergel sa stal náhodou v Hollywoode. V 15 rokoch nastúpil do legendárneho salonku Arthura Johnsa a vyhlásil sa za nového asistenta Johna. Eben sa ešte neskrútil v celebritnej kultúre (on nasledoval tip od koketologického spolužiaka), Abergel sa neskôr dozvedel, že Johns, tvorca bunries princeznej Leie Carrie Fisherovej a Jennifer Beals Flashdance shag, bola ikona. Ako Johnsov učeň Abergel získal svoje pruhy, ktoré odrezali vlasy Nancy Reaganovej a Tiny Turnerovej. “Tieto ženy vedia vlasy,” hovorí. “Ak vložíte jednu špičku na nesprávnom mieste …”

V Johnsovom salóne sa Abergel prvýkrát cítil ako doma. Narodený v Izraeli otcovi aktivistov a umeleckej matky, bol vyslaný žiť s príbuznými v L.A. vo veku 8 rokov. “Nemal som najjednoduchšie detstvo,” hovorí. “Vydržal som veľa bolesti opúšťajúcich svojich rodičov.” Do 14 rokov sa podporoval ako profesionálny tanečník. Po svojej kariére ako kaderníctva vyrazila v 90. rokoch, svojou výkonnou vášňou prenikol do práce na hudobných videách, čím vytvoril niektoré desaťročia najviac nezmazateľný vzhľad. (Vrátane Britney Spearsovej “Och! … Spravil som to znova.”)

V štýle November Adir Abergel 6
Zdvorilosť

SÚVISIACE: 10 zábavných a ľahkých Halloween krojov inšpirovaných populárnou kultúrou

Jeho predstava o MTV viedla k vystúpeniu s hereckou osobnosťou s názvom Jennifer Garner a zvyšok je história hollywoodskych vlasov. V týchto dňoch on je styling Kristen Stewart biely-horúce plodiny, tkanie kovu do Emma Watson ocenenie-show updos, a pomáha formulovať produkty ako kreatívny riaditeľ starostlivosti o vlasy Virtue. “Mojou úlohou v živote je, aby sa tieto ženy cítili silné a krásne. Myslím tým od dna môjho srdca. “

Abergele's Arsenal

Cvičenie na obnovu cnosti a hladký kondicionér, 38 dolárov každý; virtuelabs.com. Hot Tools 1 “24K Gold Curling Iron, 50 dolárov, sallybeauty.com A x L úzky tekutý Metallic Barrette (128 dolárov) a Fresh Metal Pearl Ponys (128 dolárov každý), leletny.com

Time Inc Digital Studio; Zdvorilosť (5)

Pre ďalšie príbehy, ako je tento, vyzdvihnúť novembrové vydanie V štýle, k dispozícii na novinových stánkoch, na Amazon, a na digitálne stiahnutie október 13.

Like this post? Please share to your friends:
Leave a Reply

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!:

8 + 1 =

map