Ako sa v tomto lete vôbec nepodarilo žraloka, podľa modelu Instagram, ktorý bol

Po prvé, ako hrdý absolvent univerzity v Miami, rád by som povedal, že inštitúcia je skvelou top 50 súkromnou výskumnou vysokou školou s nádherným areálom a jasnými študentmi. Go ‘Canes!

Niektorí študenti však, bohužiaľ, nerozhodujú najpríjemnejšie.

Vstúpte Katarina Zarutskie, študentka UM, ktorá bola skoro roztrhla na žraloky … v záujme postu Instagram. Povzdych. Nechal si to potopiť? Pozrite sa, vsadíme, že Zarutskie je jasné dievča so širokými očami. Ale, povedzme. 

Začiatkom tohto týždňa sa BBC podelila o divoký príbeh. Ošetrovateľka a študentka s modelovacími snami a blog s názvom “Vogue and Vegetables” sa vydali na ostrovy Exuma na Bahamách na letnú dovolenku so svojím priateľom minulý mesiac. fab. 

Zarutskie to zrejme spozorovalo, že ľudia striekajú a chichotajú sa okolo ostrova Staniel Cay a mysleli si, že by to bolo dobrý nápad, aby sa rozžiaril a chichotal sa do modrej farby pre pic.

VIDEO: Melanchia Trump je 795 dolárov Logo-Covered čerpadlá robia najviac

Čo je alarmujúce v jej ceste, je to, že na rozdiel od väčšiny roztomilých #beachgramov existovali desiatky žralokov okolo oblasti, do ktorej vstúpila. Rodina svojho priateľa ju varovala, ale Zarutskie chcela, aby fotografia bola taká zle, že ich ignorovala. Cue nahnevaný žralok, ktorý kousal zápästie a ťahal ju pod vodou.

Nebojte sa, je v poriadku. Musí dostať stehy a užívať antibiotiká. (Tam boli tiež údajne kúsky žraločie zuby vľavo v ruke.) 

Pozrite si snímky útoku vo videu nižšie.

“Zo svojich predchádzajúcich poznatkov z surfovania a potápania viem, že zdravotnícke žraloky sú zvyčajne veľmi bezpečné,” povedala BBC. “V Instagram som videla nespočetné fotografie ľudí s nimi.” (Nesprehlasila to? Instagram nie je vôbec realistický).

Takže, čo presne premýšľala? Je Instagram naozaj čo je dôležité? Sú to otázky, ktoré sme sa pýtali – a nie je divu, že ich našla rozrušenie. 

SÚVISIACE: Ako si vybrať najlepšie ružové, podľa odborníkov

Zarutskie hovorí BBC, že nie je spokojná s tým, ako ju médiá zobrazujú ako “hlúpy blond model Instagramu”.

“Určite som dostal veľa hrubých a nenávistných pripomienok od ľudí, ktorí hovoria smiešne veci,” povedala. “Ale je to internet, nie? Myslím, že viete, že to musíte vziať so zrnkou soli a prichádza s územím. “

Tiež dúfa, že jej príbeh nezastaví ľudí od návštevy Bahamy a plávania v jasných modrých vodách – a dôležité je, že dúfa, že nikto si nemyslí, že je na žraloka naštvaná. “Nemyslel to. Je to divoké zviera a myslím, že každý, kto chodí a pláva s žralokmi sestry, si musí uvedomiť, že je to nekontrolovateľná situácia. “

V štýle sa dostal k žraloku na komentár, ale uvedomujeme si, že on (alebo ona) môže mať ťažké časy nájsť Wi-Fi prístup.

A mimochodom, najlepší spôsob, ako sa letos v lete nehne žraloka? Drž sa od nich.

Like this post? Please share to your friends:
Leave a Reply

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!:

+ 37 = 38

map