Ako sa Zayn Malik naučil vyrovnať sa s jeho úzkosťou

Zayn Malik je veľmi dobre oboznámený s bojmi života s úzkosťou. Ale ako to vysvetlil v nedávnom rozhovore Nás týždenne, všetko je jednoduchšie, keď ste otvorení a úprimní o svojich pocitoch.

Ako spravuje jeho hektický každodenný život v centre pozornosti? “Stačí byť priamo hore,” povedal Nás týždenne. “Len aby som bol úprimný o všetkom, vysvetľoval, čo to spôsobuje, že sa cítiš nepríjemne, s tým, že si v pohode. A uistiť sa, že všetko je v poriadku a každý má jasné pochopenie toho, čo to je.”

24-ročný dodal, že verejné riešenie jeho problémov duševného zdravia mu prinieslo výhody, ktoré si nikdy nemohol predstaviť. “Mám pocit, že to bolo len pozitívny vplyv na všetko, čo sa stalo potom, čo ľudia teraz majú lepší pohľad na to, odkiaľ som prišiel z tej doby a len pochopenie, že to nepochádzalo z nutne byť nevďačný, povieme , alebo si neuvedomil príležitosti, ktoré boli predo mnou, bolo to len to, že som sa snažil byť skutočne tam, “vysvetlil.

On pokračoval: “Som určite rád, že som to dostal z hrudi, ako ktokoľvek, keď máte pocit, že držíte niečo od niekoho, o čom musíte hovoriť a vyčistiť vzduch.”

A my si predstavujeme datovania Gigi Hadid tiež neublíži!

Like this post? Please share to your friends:
Leave a Reply

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!:

6 + = 10

map