Ako sa zmenil vzťah Rowan Blanchard s krásou

Je to 11 hodín v ponurý februárový deň v hotelovom apartmáne vysoko nad ulicami v centre Manhattanu, tlmený výklenok automobilových rohov sotva zaznamenáva cez hrubé okno od stropu k stropu. Barefoot a posedenie v nadmernom kresle je 16-rok-starý Rowan Blanchard, vyzerá ako bábika, alebo možno aj charakter z filmu Sofia Coppola v modrom velvet sklíčko s páskou pásky. Blanchardova mama, pekná učiteľka jogy menom Elizabeth, sa milostivo vydala do ďalšej miestnosti.

V rodine L.A., jej rodnom meste, aby propagovala svoju novú knihu (Stále tu) a nový film (Vráska v čase) okrem účasti na rôznych udalostiach v týždni módy (show Calvin Klein, spustenie vône Proenza Schouler), Blanchard rozpráva o ovocnej doske av tónoch, ktoré sa pohybujú od polostlých až po úplne štipľavé – predchádzajúce nočné vzrušenie na párty NYU , Bola to pozoruhodná príležitosť nielen preto, že si urobila svoj vlastný make-up a prvýkrát sa jej výsledky páčili, ale hlavne preto, že dievčatá schválili.

SÚVISIACE: Prečítajte si Rowan Blanchard je neuveriteľne surový Denný záznam o úzkosti

žeriav Blanchard
V Valentino šaty. Náušnice Buccellati. Fotografia Theresy Marx.

“Dostala som sa predtým do miestnosti pre kolegov v mojom priateľstve a boli ako” – predstiera, že je to prežitie “-” Váš makeup vyzerá naozaj dobre. “A bol som ako” – rovno – “” Áno, vďaka. “Ale moja hlava som šla “- sama fanúšikovia -” “Argggh! Ďakujem!“” Vytiahne veľký, šikovný smiech a narazí do vankúšov.

Blanchard, ktorý pôsobil od veku 5 rokov a hrával v spoločnosti Disney Dievča spĺňa svet od roku 2014 až do skončenia koncertu minulého roka, je v kritickom bode svojho mladého života. Je to skvelé povedať, ale ona je stáva sa ženou, čo je pre ňu obzvlášť zaujímavý návrh, pretože a) skoro vyrastala v očiach verejnosti a b) vo všeobecnosti nebola obklopená ľuďmi, ktorí mali svoj vlastný vek (od šiestej triedy bola odvtedy doma). Je to téma, ktoré Blanchard – teraz trochu dieťa plagátu pre novú, prebudilú generáciu mladého Hollywoodu v týchto anti-Trump, rodovo-tekutých, etnicky zmiešaných časoch – v poslednej dobe premýšľalo.

VIDEO: Rowan Blanchard na svojich prvých

“Začínam si uvedomiť …” vyrazila, znelo rovnako neochotne a prekvapila, že povedala ďalšie slovo. “Moc máte so svojou telesnosťou, “hovorí, premyslene žuvanie jahody. “Pozor je stále nová vec. Bolo zábavné hrať si s pohľadom iných ľudí a preskúmať, kto sa na vás pozerá: Ako sa pozerám a ako to vníma? “

Až do minulého roka to bolo niečo iné, ale tradične ženské. “Nezaujímala som sa o to, aby som bola citátom unquote krásna, možno preto, lebo mi bolo povedané, že snažiť sa byť tým, že ste obetovali svoj feminizmus,” hovorí. “Mala som väčší záujem o to, aby som vyzerala zvláštne.” Inšpirácia krásy prišla od Sailor Moona a Davida Bowieho okolo Ziggy Stardust. “Ja jednoducho milujem niekoho, kto je taký zvláštny,” hovorí. “Ale teraz sa tiež snažím vyzerat ako pekná dievčina.”

SÚVISIACE: Rowan Blanchard o móde a hľadanie identity prostredníctvom osobného štýlu

Smieť 2018 Rowan Blanchard - Embed - 2
V Coach 1941 šaty a tričko a tréner x Keith Haring náušnice. Fotografia Theresy Marx.

To zahŕňa množstvo červených kobercov prvé od minulého októbra: červená rúž na Teen Vogue summit, falošné riasy pre strany Zlatého glóbusu a “beat” – teda skutočne hotovo – tvár pre LACMA Art + Film Gala. Posledný z nich je pohľad, ktorý sa dozvedela od svojej mladšej sestry, ktorá chodí do verejnej školy a vie, čo všetci “dospievajúci” (jej letecké citáty) sú na tom. “Povedal som svojmu makeupu,” Chcem zvýraznenie [snaps], “” Chcem kontúrovanie [snaps]. “” Ja [snap] chcem [snap] tam [snap] nechty sú tiež nové; dnes sú dlhé, okrúhle a maľované odtieň krvavej červenej. “Naozaj ich mám rád, ale je to kurva zatiaľ čo,” ona povedala. “Sedím tam dve hodiny a tak som sa znudil. Je to práca! “

Smieť 2018 Rowan Blanchard - Embed - 3
V šatách Bottega Veneta a náušniciach Mulberry. Fotografia Theresy Marx.

Konkrétnejšie, hovorí Blanchard, je to práca žien. Pamätá si, že videl jej matku a dve tety pripravujúce sa na veľkú noc, keď bola mladšia. “Bol pre mňa tak fascinujúci,” hovorí. “A tak očarujúce, pozerajúc sa, ako sa pozerajú na seba v zrkadle, nosia push-up podprsenky a všetky tieto veci. Bol som rád, “Whoa! Svet ženskosti je taký blázon! “

Crazy, určite, ale späť k predmetu feminizmu, tiež nástroj boja proti systému. “Ako vidím, je to, že ženy musia používať čokoľvek, čo nám bolo dané,” hovorí, teraz posadená na stoličke a pozerá sa na panorámu. “Takže ak budeme mať tieto rámce vecí, ktoré sú prirodzene ženské, či už to je make-up alebo femme fatale alebo dokonca smútok – všetky tieto tropy spojené s tým, že sú dievčaťom – chcem sa touto cestou zaoberať vyvracaním patriarchálnych vecí. “

SÚVISIACE: Saoirse Ronan na konečne dostať sa ísť na Prom v Lady Bird

Smieť 2018 Rowan Blanchard - Embed - 4
V topánke Proenza Schouler, sukni a slingbacks a náušnice Buccellati. Fotografia Theresy Marx.

Blanchard pracuje prostredníctvom svojej vlastnej depresie, od ktorej dostávala pomoc už od veku 12 rokov Stále tu, hlboká osobná meditácia o nádhernej bolesti vyrastajúcej prostredníctvom kresieb, fotografií a záznamov od Blancharda a skupiny rovnako zmýšľajúcich prispievateľov. A ako mnoho umelcov a spisovateľov sa obdivuje (Sylvia Plath, Tracey Emin a jej idol, Lana Del Reyová), sa blíži k melanchóliu bez ospravedlnenia. “Je tu veľa zvláštnosti, keď ste teenager, hlavne dospievajúca dievča, kde ľudia chcú, aby ste boli šťastní a istý, ako napríklad:” Choď, dievča! “A ja som taký proti tomu.”

Samozrejme, že niekto vo veku nad 20, 30, 40-peklo, dokonca 70 rokov – môže potvrdiť, že rah-rah naliehanie zo strany médií a korporácií akceptovať,, oslavovať, vaše chyby a prekonajte svoje pochybnosti bez ohľadu na to, čo sa predlžuje v období dospievania. Blanchard ju nazýva obráteným feminizmom. “Tie isté firmy nám povedali, že dostali peniaze z toho, že nenávidíme naše telo teraz” Milujte svoje telo! “A” Vyzeráte tak dobrý!'” ona povedala. “Je to ako druhé, že naše šťastie a bezpečnosť môžu byť speňažené, tam sú.”

súvisiace: Veľké malé klamstvá Hviezda Zoë Kravitzová je vlastne hrozný zlodej

Smieť 2018 Rowan Blanchard - Embed - 5
V trenčoch Max Mara a náhrdelníku Buccellati. Fotografia Theresy Marx.

Ale nie zámery každého sú tak hanebné. Blanchard často počuje rovnaké posolstvo “nenávidia” od dobrých priateľov, ľudí, ktorých rešpektuje, ale s ňou nereaguje. Oveľa autentickejším prístupom, ktoré ona motivuje, je zaobchádzať so situáciou so súcitom – rozpoznať, že ste sa naučili, že sa vám nepáči, takže keď to robíte, nie je to tak divné. Radšej by mala byť úprimná, pokiaľ ide o ich neistotu, ako falošná nepreniknuteľná dôvera. “Radšej by som bol ako,” som tu, a ja sa nezapadá do žiadneho z týchto, a to je miesto, kde budem prísť na to prísť. “”

Vitajte v žene, Rowan. Sme radi, že ste tu.

Fotograf: Theresa Marx. Editor módy: Sam Ranger. Vlasy: Clariss Rubenstein pre The Wall Group. Makeup: Marion Robine pre Open Talent. Manikúra: Brenda Abrial pre Open Talent. Produkcia: Octopix.

Pre ďalšie príbehy, ako je tento, vyzdvihnúť máj vydanie V štýle, k dispozícii na novinových stánkoch, na Amazon a pre digitálne sťahovanie 13. apríl.

Like this post? Please share to your friends:
Leave a Reply

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!:

+ 49 = 56

map