Ako si tvarovať svoj Super Bowl Jersey

Super Bowl Sunday je tento víkend a aj keď nie ste fanúšikom NFL, máte šancu na veľký deň – aj keď to znamená len venovať pozornosť reklamám alebo ladenie pre poločasovú show (umm Beyonce, niekto?). A pretože máme plnú podporu v deň, ktorý sa týka prezentácie tímového ducha, bližšie sa pozrieme na to, ako nosiť dres (viete, ten istý dres bude mať všetci ostatní … krčiť sa) V móde dopredu. 

Či už ste zakorenené pre Denver Broncos alebo Carolina Panthers, oba dresy sú rozmazané v hlbokých odtieňoch klasickej tmavo modrej a čiernej, takže zodpovedajúci potenciál je nekonečný. Môžete nosiť dresy s dvojicou džínsov alebo elegantných kožených nohavíc a pridať ďalšie, ktoré jemne (kľúčové slovo: jemne) vyvolajte ostatné farby. Pokračujte v posúvaní, aby ste zistili, ako môžete vyniknúť tejto Super Bowle.

SÚVISIACE: skutočný dôvod #NYFW začína týždeň neskôr? Super Bowl

Ste zakorenia pre: Denver Broncos

ako to Style your Jersey
Zdvorilosť

Prečo to funguje: Kožené nohavice sú nečakaný kus, ktorý určite otočí hlavu. Vyhlásenie o príslušenstve – ako perforovaná spojka a jasne oranžové čerpadlá – pozdvihnú vzhľad bez toho, aby boli príliš vyrovnané. 

Získať vzhľad: Super Bowl 50 NFL Denver Broncos hra dres, 95 dolárov; nike.com. Topshop Jedinečné kožené nohavice, 600 dolárov; net-a-porter.com. Čerpadlá Alice + Olivia, 295 dolárov; aliceandolivia.com. Proenza Schouler spojka, 840 dolárov; ssense.com. Vita Fede Mini Titan prsteň, 125 dolárov; shopbop.com. Vita Fede Mini Crystal V krúžok, 150 dolárov; shopbop.com. Elizabeth a James kruhový prsteň, 80 dolárov; shopbop.com. 

Dôvody, prečo milujeme Peyton Manning

Ste zakorenia pre: Carolina Panthers

ako to Style your Jersey
Zdvorilosť

Prečo to funguje: Džínsy priateľky vydávajú príležitostnú atmosféru, rovnako ako ne-tak-základné tenisky, ktoré zodpovedajú kovovým pruhom dresu. Dokončite s optickou bielou koženou bundu a leštenou, dámskymi vreckami na ženský dotyk. 

Získať vzhľad: NFL Carolina Panthers Limited Edition tričko, 145 dolárov; nike.com. Alexander Wang priateľ džínsy, 295 dolárov; net-a-porter.com. Mango kožená bunda, 190 dolárov (pôvodne 380 dolárov); mango.com. 3.1 papierové vrecko Phillip Lim, 695 dolárov; shopbop.com. Adidas od tenisky Raf Simons, $ 319 (pôvodne 455 dolárov); shopbop.com. 

Like this post? Please share to your friends:
Leave a Reply

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!:

7 + 1 =

map